Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kártalanítanak amennyiben...

Kártalanítanak amennyiben bankkártya visszaélés történt?

Figyelt kérdés
Jó 1 hónapja komoly rablás áldozata lettem. Vevőként jelentkezett egy ember, és nem az áru kellett neki a jófogásról hanem a pénzem. Hamis oldalakra terelgetett és a bankkártya adataimat csalta ki. Nem hagyom annyiban a dolgot folyamatosan döngetem az asztalt, bankkártya reklamáció elindult és a rendőrségi feljelentés és az áldozatsegítségtől ügyvéd. Visszatérítik a káromat? A pénzt amiért én dolgoztam meg? Közel 4 havi fizetés.

#lopás #bankkártya visszaélés
2023. jan. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
majd a rendőrség megmondja
2023. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
89%

A bankod biztos, hogy nem fog kártalanítani. Nem az ő hibájuk, hogy kiadtad a bankkártya adataidat.

Ha megtalálják azt, akinek megadtad az adataidat, akkor tőle lehet visszakövetelni a pénzedet. Egy ilyen ügy általában hosszan elhúzódik és nem valószínű, hogy visszakapod a pénzed.


Nem hittem volna, hogy van olyan ember, aki még bedől ennek a csalásnak. Tele a net hasonló sztorikkal

2023. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd már be a privát üzenetek küldését!


Hiába hisztizel, te jártál el felelőtlenül.

2023. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
A banknak azt is mondtam, hogy ömngyilkos leszek és idegösszeomlással hoztak ki a kórházból. NEM VOLTAM FELELŐTLEN!!!! A BANK NEM EMELTE VISSZA A PÉNZEMET!!!!! HIÁBA KÉRTEM AZONNAL ÉS HIÁBA NEM ENGEDTEM AZ APPIKÁCIÓMBAN HOGY LEEMELJÉK, LEEMELTÉK! ÉS IGENIS HISZTIZEK!!!! EGYEDÜL NEVELEM GYERMEKEMET!!!!
2023. jan. 2. 11:51
 5/52 A kérdező kommentje:
a pénzért én dolgoztam meg nema tolvaj!!!! talán a 10parancsolatot ha nem is ismerik, de a ptk kimondja, h NEM SZABAD LOPNI! Ezt Magyarországon nem tanítják meg?
2023. jan. 2. 11:53
 6/52 A kérdező kommentje:
rendőrségnek meg egszerűen megtiltottam, h lezárjA ismeretlen tettesre hivatkozva! Ugye nem használják nagyon Európán túl a Revolutot? mert akkor megtalálják a tolvajt ha a környéken van, de Afrikában nem tudják....
2023. jan. 2. 11:56
 7/52 anonim ***** válasza:
92%

De nem a bank adta ki az adatait hanem te . Te hibaztal nem a bank , ne tőlük varj megoldást . Rendőrségre kell menni és feljelentést tenni.


Ennyi erővel bárki bármit vesz utána menjen a bankhoz reklamálni hogy kérem a pénzem ?

2023. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ha el is kapják az elkövetőt, a pénzedet jó eséllyel nem kapod vissza. Vagy, ha mégis, az is évekig eltarthat.
2023. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
Revolut bárhonnan használható .
2023. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

De a bank nem szedte vissza! Ja és hamis oldalra vezettek!!!! Másik banknál ügyes informatikus visszaszedte!!!! Itt meg kényelmesen ültek a babérjaikon! AZ ÉN PÉNZEM, ÉN DOLGOZTAM MEG ÉRTE!!!!

Természetesen a rendőrséget is zaklatom, megtiltottam nekik, h ismeretlen tettesre hivatkozva lezárják az ügyet!!!!!!!! Ügyvédem is van.

2023. jan. 2. 11:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!