Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kártalanítanak amennyiben...

Kártalanítanak amennyiben bankkártya visszaélés történt?

Figyelt kérdés
Jó 1 hónapja komoly rablás áldozata lettem. Vevőként jelentkezett egy ember, és nem az áru kellett neki a jófogásról hanem a pénzem. Hamis oldalakra terelgetett és a bankkártya adataimat csalta ki. Nem hagyom annyiban a dolgot folyamatosan döngetem az asztalt, bankkártya reklamáció elindult és a rendőrségi feljelentés és az áldozatsegítségtől ügyvéd. Visszatérítik a káromat? A pénzt amiért én dolgoztam meg? Közel 4 havi fizetés.

#lopás #bankkártya visszaélés
2023. jan. 2. 11:17
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:

Dehogy várnál, a gyereknek cipő kell, a számlát be kell fizetni. Továbbra sem tudod megválaszolni mi alapján döntöd el melyik utalást mennyi időre állítod meg.

Két magánszemély, sőt vállalat közötti tranzakciót bárki bemondásra blokkoltathat? Tényleg nem érzed mi a gáz az alap gondolattal?

Inkább a pénzügyi tudatosságodat kellene fejleszteni, mert majd nem online, hanem kp-ban húznak le legközelebb

2023. máj. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Kivizsgálás alatt ami minél gyorsabban történjen meg....Mai modern technológia mellett valahogyan oldják meg.... De amúgy már megfenyegettem a jófogást is ha még 1 google fordítóval író "ügyfél" megkeres vásárlás céljából, aki egyértelmű h a pénzemet akarja, nemcsak az elkövetőt jelentem fel, hanem a jófogást is. Mert az ő dolguk olyan informatikai rendszert felépíteni, hogy a csaló üzenete ne jusson el a potenciális áldozathoz!!!!
2023. máj. 4. 16:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!