Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi most a munkanélküli...

Mennyi most a munkanélküli segély összege? Nem az álláskeresési járadékra gondolok, hanem az a másikra ami hosszabb távú. Azt tudom, hogy tavaly valahogy 20.000-25.000ft körül volt havonta. Neten nem találok semmit erről.

Figyelt kérdés

2023. jan. 5. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mar jo ideje nincs olyan, hogy “munkanelkuli segely”.


Szerintem te a foglalkoztatast helyettesito tamogatasra gondolsz. Ennek osszege a mindenkori oregsegi nyugdij osszegenek 80%-a. Jelenleg ez 22800 forintra jon ki havonta.

2023. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam akkor. Nem vagyok jártas ezekben, eddig sosem szorultam rá. Köszönöm a választ
2023. jan. 5. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennek osszege a mindenkori oregsegi nyugdij osszegenek 80%-a.

Mármint a mindenkori minimálnyugdíj, amit a drágalátos Fidesz egyszer sem emelt, most sem emelte. Annak mértéke 28500, a keresetpótló támogatás meg annak 80%-a.


Persze kinek mit intézett a kormánya.

2023. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!