Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A MCdonaldsban kivették a...

A MCdonaldsban kivették a kezemből a vásárlók könyvét, hogy csak a műszakvezető felügyeletével írhatok bele. Ez tényleg így van?

Figyelt kérdés
3 percet kellett várnom rá és addig nem adta oda, míg részletesen el nem mondtam mit szeretnék beleírni
2023. jan. 8. 20:51
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Nos, azt írták, hogy 1 hete postázták a választ, de még mindig nem jött meg...
2023. febr. 8. 14:39
 22/34 anonim ***** válasza:

"Igazából eredetileg azért írtam be a könyvbe, mert elfogytak a kioskoknál a helyben fogyasztós táblák (egész ott tartozkodásom alatt 1-1 tűnt fel a gépeknél, de sokunknak nem jutott), ezért azt javasolták nekem, hogy akkor rendeljem elvitelre plusz 80 ft-ért, aztán üljek le egy asztalhoz és egyem meg."

Ebből mondjuk csak az nem jön le, hogy miért érezted szükségét beírni a könyvbe. Egyáltalán miben korlátozza a helyben fogyasztást az, ha elfogy egy ilyen tábla? Tábla nélkül nem lehet leülni és enni? Mert ha nincs elég ülőhely, az oké, én sem akarnék más asztalához ülni sokadiknak, de a tábla dolgot nem értem miben korlátoz.

2023. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

22: abban korlátozza, hogy a táblával le tudsz ülni és kihozzák neked, ha nincs tábla, akkor +80 ft-ot fizetsz és a pulnál kell megvárnod és utána tudsz leülni. Ráadásul 13 percet kellett várnom állva a rendelésemre.


Nem korlátozza, de egyértelmű kellemetlenség, ami elkerülhető lett volna azzal, ha lett volna elég tábla, ezért tartottam szükségesnek beírni a könyvbe.

2023. febr. 12. 12:13
 24/34 A kérdező kommentje:

Megérkezett közben a válasz a McDonaldstól:


kivizsgálták az ügyet, megerősítették, hogy nem lett volna szabad kivenniük a kezemből a vásárlók könyvét és nem kellett volna megvárattatniuk, amíg az étterem vezetője odajön.


Levelükben azt írják, hogy sajnálják a történteket, munkatársaik figyelmét felhívták a szabályok betartására, nekem pedig küldtek 3.000 ft vásárlási utalványt.

2023. febr. 12. 12:16
 25/34 anonim ***** válasza:

A Mekdánelc a világ egyik leghulladékabb vállalata. Volt szerencsém ott dolgozni. Budapest környékibe.


Pár éve volt az a botrány hogy a földön rugdosták a húspogácsát, meg azt hiszem ki is adták(?).


Na, ugyanz volt itt is; szemetesen csináltak szendvicset, ha leesett valami a földre, vagy wczés után no kézmosás, kiadták...


Azon, hogy a vásárlók könyvét nem adták ki, én nem lepődök meg.

2023. febr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
66%
Minden vállalat csak annyira "hulladék", amennyire hulladék emberek dolgoznak ott. Amelyik dolgozó így viselkedik, az remélem, hogy nem lepődik meg, ha hasonló felfogású dolgozók etetik meg őt és családtagjait más éttermekben.
2023. febr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

#26


Ez féligazság.


A meki hulladék. A mai világ egyik új templma.


De hogy őszinte legyek én lenézem azokat akik oda, főleg családostul beteszik a lábuk. Mert az átlag kiszolgálás az "csak" 1 dolog, meghogy kukán csinálják a kajád, vagy a földön, de nem kaja amiott van, meg mindenféle hormonnal teli szart etetnek a kölykeikkel.

2023. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Zárásként; kapitalizmus van, és nem társadalom, hanem fogyasztói massza vagyunk - már aki,de a többség ien-, ennek szellemében tényleg semmi "hírértéke", hogy szemetet eszel a gyerekeiddel, már szinte aranyáron...

Jó a szar a fogyasztónak.

2023. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

“ 22: abban korlátozza, hogy a táblával le tudsz ülni és kihozzák neked, ha nincs tábla, akkor +80 ft-ot fizetsz és a pulnál kell megvárnod és utána tudsz leülni.”


Ez speciel nem igaz. Személyesen is átvehetnek a pultnál helyben fogyasztásra, és akkor nincs 80 Ft extra.

2023. febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

29: azt nem mondták, pedig külön meg is kérdeztem.


Amúgy mindegy, a lényeg, hogy egy javaslatot akartam írni, amivel javíthatnak a szolgáltatáson, de kivették a kezemből a vásárlók könyvét, így én jogosnak tartom a panaszomat.

2023. febr. 14. 00:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!