Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni 2023ban?

Mibe érdemes befektetni 2023ban?

Figyelt kérdés
Legyen az akár ingatlan, arany, részvények, kötvények, állampapír, idegen valuta, részvénycsomag, ékszer, stb

2023. jan. 13. 18:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Állampapír
2023. jan. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
40 % állampapír, 15-20% Euró alapú állampapír 20-30 % részvény, 5-10% arany, 5-10 % kriptó
2023. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
16%

#2

A kriptó halott! Akik abba fektettek, azok most jó nagyot buktak.

2023. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
11%
Most komolyan, a tv-ben, a rádióban, az EU parlamentben, a magyar parlamentben, konferenciákon stb-stb már lassan mindenhol az elit tervéről beszélnek (magántulajdon eltörlése, CBDC bevezetése, népírtás stb). Tudod mire érdemes befektetni? Fegyverbe. Viccen kívül.
2023. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%

3# Kína például most indította be a saját kripto projektjét, a digitális jüant, és pár év és az USA is bejelenti a sajátját.

A bitcoin az egész világon elfogadott fizetőeszköz (oké pár ország tiltani próbálja) de pl El Salvadorban hivatalos "pénz".

Sok országban pedig elfogadják hivatalos fizetőeszközként.

Nagyon sokan még mindig nem értették meg, micsoda lehetőség van benne (nem pénzkeresetire gondolok, hanem maga a technológia) akik pedig már értik, - és félnek tőle- tiltani probálják.

...de nem tudom én sem hogy mi lesz a vége, ezért javasoltam 5-10%-ot csak a portfólióba. Nekem is kb 10 millióm van kriptóban, de pl tavaly kb 30 millió kriptó árfolyamnyereség után fizettem be az SZJA-t.

2023. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%

#5

Sajnos egészen közelről tudom, hogy El Salvador belebukott a bitcoinos bulijába. :(((

2023. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%

pakisztáni részvények :)


15 évvel ezelőtti szintekre esett vissza a piac


Brazília is jó lehet.


Aki nem vinné külföldre a tőkéjét, annak az inflációkövető prémium magyar állampapír az ajánlott. Garantált 15% feletti hozam erre az évre.

2023. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%
Brazília Lulával az élen? Én most adtam el a brazil részvényeim nagy részét. Jobb esetben az lesz ott is mint itthon, hogy a nyereséges cégek profitját elvonják, rosszabb esetben meg az mint Venezuelában.
2023. jan. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek a 2. válaszadóval. Egyenlőre a kötvényeket súlyoznám túl a portfóliómban. Még jöhetnek elég szép visszaesések a vállalati profitokban. Majd ha már a jegybankok elkezdenek lazítani, akkor csoportosítanék át több pénzt részvényekbe.
2023. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
39%
5-ös, azt kifejtenéd hogy miért jó a piacon elérhető kriptók szempontjából a digitális jegybankpénz? Az hogy Kína megcsinálta a sajátját miért tenné értékesebbé a bitcoint?
2023. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!