Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe érdemes befektetni 2023ban?

Mibe érdemes befektetni 2023ban?

Figyelt kérdés
Legyen az akár ingatlan, arany, részvények, kötvények, állampapír, idegen valuta, részvénycsomag, ékszer, stb

2023. jan. 13. 18:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
63%
Annak ellenére, hogy már tényleg a csapból is ez folyik, eszméletlen, mennyi tájékozatlan ember van.. Kössétek fel a gatyót gyerekek, mert teljesen tönkre fogják tenni az egész világot. #4 voltam.
2023. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%

#11


Igen. A gyíkemberek ugye? Meg a szabadkőművesek? A tel-avivi páholy? Az ufókok? Vagy a Soros? Netán a Gyurcsány? Meg a migráncsok? Ki áll a világméretű összeesküvés mögött?

Lehet a laposföld hívők vagy a Balaton tagadók.

2023. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
64%
#12 Ennél szebben meg se mutathattad volna a tájékozatlanságodat. Míg én hivatalos források beszélek, te ezek szerint azt tartod baromságnak. Ok, akkor maradj a 444-nél meg a Hihetetlen magazinnál, mint hiteles forrás. Szíved joga. 🤷‍♀️
2023. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 NTBS ***** válasza:
61%
Ingatlan nagyvárosban. Állampapír, arany.
2023. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

"Nekem is kb 10 millióm van kriptóban, de pl tavaly kb 30 millió kriptó árfolyamnyereség után fizettem be az SZJA-t."

Mutasd már az szja-bevallásod és elhisszük. :)

2023. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Csak a kákán lehet most csomót keresni. Venni kell olcsón sokat és el kell adni drágán.
2023. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Jó, 15#, ennyire azért nem fontos hogy mit gondolnak a névtelen hozzászólásomról más névtelen ismeretlenek. Az első pillanatban még komolyan vettem amit írtál, visszatekertem tavaly májusra a bankot, képernyőmentettem a NAV-os 4+ milliós szja átutalást, de tele van egyéb adatokkal, azokat elkezdtem letörölgetni, viszont erre még simán rámondaná bárki, hogy csak photoshop :) ....szóval passz, a jószándék megvolt, de ez egy megnyerhetetlen "bizonyítás" vadidegenekkel. :)
2023. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Valójában nem érdekel, ha jól csinálod az üzletet, csináld és keresd degeszre magad belőle. :)
2023. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
60%

Csak példaként hoztam magam, hogy lehet nyerni is, de én is tudom hogy nem ez az általános. Még a barátaimnak sem merem ajánlani kizárólag a kriptót, mert én tényleg látok benne jövőt -és fantáziát, de erre nincs garancia.

Diverzifikácónál viszont számolni kell vele.

2023. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

"Diverzifikácónál viszont számolni kell vele."

Meg a lónak a faszáát. Már miért kéne számolni vele? Mindenki abba fektet amibe akar.

2023. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!