Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy 50 éves nincstelen...

Ha egy 50 éves nincstelen ember nyer 150 millio forintot azzal elmehet nyugdíjba?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 06:30
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Csakis ingatlanba fektetném.
2023. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
51%

18# az Ersténél 20 millió felett van privátbanki ügyfél lehetőség, de nem ismerem a pontos szabályokat, engem mindig ők találnak meg.

Amit 11# ír, azzal viszont egyetértek, általában a saját bankos "szarjaikat" akarják az emberre sózni, ezt esetleg meghallgatod, majd nyilván nemet mondasz rá, és elmondod te mit akarsz.

Szóval.....valójában kb semmi hasznát nem szoktam látni ennek a privátbanki ügyfélkedésnek, legfeljebb az alacsonyabb díjú EUR/USD számlák, és a lényegesen jobb váltási árfolyamok kialkudásának a lehetősége.

2023. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
"Amit 11# ír" --> 13#-ra gondoltam, én vagyok a 11#, szóval önmagammal is egyetértek persze, de itt nem ezt akartam mondani.
2023. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
51%
22: Köszi.
2023. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
65%

12: Mindent meg kell tanulni.

Legegyszerűbb befektetés az állampapír, de tudnád, hogy hol kell venni, hogy lehet kifizetni és milyet vegyél és mikor és milyen költsége lehet és mikor nincs költsége és mikor veheted fel?

Mert én nem tudom, még sose vettem, de most láttam ezt a topicot:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

Csak olyan dolgot szabad venni, amihez értesz, legalább az alapokat.


Én sok milliárdost hallgattam, ha 1 mondatban össze kell foglalni a tanácsaikat, akkor ez az:

Olyat vegyél, ami fáj, ha ráesik a lábadra.

2023. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Megis hogy lehetne 3⁰evre elore azt mondani hogy nem lesz allamcsod.. lehet a kovetkezo evet sem erjuk meg ha eszkalalodik a haboru.


Nem lehet tudni mi fog tortenni a következő 30evben, de minimalis barmilyen allamcsod eselye igy is.

2023. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Hát ez az
2023. jan. 26. 13:02
 28/41 anonim válasza:

[link]


Szerintem kezdésnek nem rossz. Ha így fekteted be a pénzed, akkor legalább nem romlik az értéke.

Ez a könyv csak a lényegét mondja el, konkrétabban a szerző egy másik könyve, az Okos pénz buta pénz segít, ha már ezt elolvastad.On-line lehet megrendelni.

Esetleg ez is segíthet: https://www.youtube.com/watch?v=vgnlSwmUdQA&list=PLuZt2T3kHx..

2023. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Hol a legmagasabb a kamat?
2023. jan. 28. 22:28
 30/41 anonim ***** válasza:
Most 1-2 évre a nagyrészét pemáp állampapírba lenne érdemes tenni, 16%-os éves kamattal, ami lehet jövőre még nagyobb lesz.
2023. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!