Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 évesen kocsira gyüjtök?

16 évesen kocsira gyüjtök?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves vagyok nyár közepére szeretnék összegyűjteni még kb 400ezer forintot kocsira. Sajnos Diákmunkára csak havi 2-3* tudok elmenni ami kb havi 30ezer forintot jelent,a kérdésem az volna, hogy van e valakinek valami ötlete amiből tudnék pénzt szerezni akár otthonról online, vagy hasonlók mert sajnos mint említettem elmenni dolgozni csak havi 2-3* tudok. Próbálkoztam sok dologgal köztük tipmix amiből sajna csak havi 10-15 jött össze kb illetve külföldről fülhallgatót rendelni és itthon eladni ez se nagyon jött be, így hát gondoltam az oldalhoz fordulok hátha kapok használható ötletet.

2023. jan. 27. 19:26
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
9%

10# és ez tétel?

Majd megkeresi rá.

2023. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
ha lesz rá pénze , de ez csak tény.
2023. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
16 évesen tétel havi 40k
2023. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
18%

12# Havi 6 napot melózik diákként 4 órába, azt' megvan neki simán a 40k.

Nekik a brutto a netto. 🤩

2023. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%
csak még tanulni is kell mellette.
2023. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
de ez a 40k csak benzin nélküli fenntartás erre még jöhet egy javítás meg a többi. 2 évig még használni se fogj a kocsit amúgy
2023. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

16# Na te is a tipikus buszmegállóban szatyorkájával fagyoskodó bocsá' proli szint vagy akinek életében nem volt kocsija meg jogsija, azt se tudja mi mennyi az annyi.

Azok szokták szóóóni hogy mennyire sokba van a kocsi.


Kérdező én drukkolok neked hogy mielőbb legyen kocsid, jogsid, aztán ügyesen, ez egy értelmes befektetés, nem mellesleg egy szakmát is kapsz vele.

2023. jan. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"ez egy értelmes befektetés, nem mellesleg egy szakmát is kapsz vele."


Az autó egy nagyon rossz befektetés, ahogy kihozzák újonan a gyártósorról és megvásárolják azonnal hatalmasat csökken az értéke. Másfelől nem mindenkinek a 8 általános elvégzése a cél, hogy élete végéig futárkodjon vagy tekergesse a kormányt mint valami értelmi fogyatékos, bár gondolom te nem rendelkezel semmilyen piacképes szakmával ezért már a jogosítvány megszerzését is hatalmas sikernek élted meg ami a világ legtermészetesebb dolga.


#Kérdező: inkább vásárolj ingatlant frekventált helyen, mert jelenleg stagnálnak az ingatlanárak (én már kettőt lefoglalóztam a belvárosban idén) a háborús válság hatására. Amikor újra stabilizálódik a gazdasági helyzet szignifikáns emelkedés várható a különbözetből pedig simán vásárolhatsz minőségi autót is.

2023. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

18# Persze termrszetes, de neked nincs jogsid az is biztos. Ez ugyanis lerí az írásodból.

Nyilván egy kocsihoz jogsi kell, amihez viszont nem kell feltétlenül autó.

Területi vezető értékesítőről még nem hallottál? Külker értékesítő mond neked valamit?


A jogsi alap. Kocsit meg adnak a jobb cégek, megsúgom 2 évente újat ha nem tudnád.

Mondjuk ez nem a jogsi nélküli szatyorkás egy életen át 3 műszakos soron tengődők szintje bocsi.

2023. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
5%

17 éves korom óta rendelkezem jogosítvánnyal de a számtalan elismerés közül amit elértem az életemben ez nagyon sokadlagos helyen áll amire büszke lennék mivel ezt én a világ egyik legtermészetesebb dolgának tekintem, bár ahogy látom a hozzád hasonló kompetenciák hiányában szűkölködők számára ez nagy dolog.


"Területi vezető értékesítőről még nem hallottál? Külker értékesítő mond neked valamit?"


Igen ezek tipikusan olyan munkakörök amik középfokú végzettséggel végezhetők ráadásul egy átlagos nem túl tapasztalt IT szakember a többszörösét keresi ezeknek külföldi cégeknél 100% remote contractor poziban.


"Kocsit meg adnak a jobb cégek, megsúgom 2 évente újat ha nem tudnád."


Szolgálati autót azok a cégek biztosítanak akik nem képesek megfizetni a sofőrt a rossz anyagi helyzetük miatt, nekem egy cégnél alapelvárás hogy sofőrrel együtt biztosítsák a személyes meetingeim lebonyolítását egyébként pedig hybrid munkavégzéssel dolgozom, csak speciális esetben szükséges befáradnom a cég székházába.


Az pedig továbbra is tény hogy autó vásárlása rendkívül rossz, soha meg nem térülő befektetés.

2023. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!