Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 évesen kocsira gyüjtök?

16 évesen kocsira gyüjtök?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves vagyok nyár közepére szeretnék összegyűjteni még kb 400ezer forintot kocsira. Sajnos Diákmunkára csak havi 2-3* tudok elmenni ami kb havi 30ezer forintot jelent,a kérdésem az volna, hogy van e valakinek valami ötlete amiből tudnék pénzt szerezni akár otthonról online, vagy hasonlók mert sajnos mint említettem elmenni dolgozni csak havi 2-3* tudok. Próbálkoztam sok dologgal köztük tipmix amiből sajna csak havi 10-15 jött össze kb illetve külföldről fülhallgatót rendelni és itthon eladni ez se nagyon jött be, így hát gondoltam az oldalhoz fordulok hátha kapok használható ötletet.

2023. jan. 27. 19:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
73%

20# Akkor buszozgassál csak tovább.


Megint csak elárultad magad a szövegben. Fingod sincs az egészről. Tovább ne süllyeszd magad.


Egyébként meg a kérdező 16 éves, neki igenis nagy dolog hogy mielőbb jogsija legyen meg kocsija. Alap! De nálad nem az azt látom, ne is bizonygasd itt az ellenkezőjét mert mindig csak elárulod magad hogy neked nincs és soha nem is lesz. Be vagy szarva a forgalomtól, nem is tudnál vezetni. Nem szégyen az, csak ne húzd le a kérdezőt csak azért mert te alkalmatlan vagy vezetni, tájékozódni, egyáltalán kreszt negtanulni.

2023. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

20


hol dolgozol?

2023. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
42%

#22 AI Engineer pozícióban dolgozok egy svájci cégnél, ahol elsődlegesen orvosdiagnosztikai eszközökre fejlesztek képfeldolgozó algoritmust daganatos vagy deformálódott sejtek detektálására.


#21 nem látom értelmét folytatni a kommunikációt egy olyan személlyel aki képtelen értelmezni az általam leírt szöveg legelső sorát amiben kifejtettem hogy 17 éves koromban csináltam meg a jogosítványomat aminek előfeltétele a sikeres kresz és forgalmi vizsga is. Az szintén nem az én problémám hogy neked problémát okoz forgalomban vezetni ezért nehézségbe ütköztél a jogosítvány megszerzése kapcsán és az életed sikerének élted meg mert "szakmád" is lett. Az ilyen haladott szellemiségű egyéneknek mint én vagyok probléma nélkül sikerül elsőre, de ennek nem tulajdonítok különösebb jelentőséget, mivel számomra ez egy természetes dolog volt, bár elképzelhető hogy pár korlátozott képességű, csökkent elméjűnek valóban sikerélményt okoz egy jogosítvány megszerzése.

2023. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

#19. Látom nem olvastál végig. Na akkor megegyszer fussunk neki! Mindenért én magam dolgoztam meg, vonattal feljöttem Pestre nem volt segítségem. 20 éves korom óta vanjogositvanyom 3 autóm is van.

És Területi vezető vagyok, van céges autó is, a Porsche saját.

A kérdező 16 éves. Egy autó pedig nagyon viszi a pénz főleg 16 évesen. Jogosítvány alap dolog de mindennek eljön az ideje! A kérdező most 16 éves… támogassák a szülők de azért legyen egy határ..


Üdv : A szatyorkás proli.

2023. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
53%

azért egy jogsi megszerzése tényleg természetes folyamat és agyhalottnak kell lenni az embernek hogy ne sikerüljön xD


akinek pedig sofőr a szakmája és egy jogsi a legnagyobb érdeme az életében az elég siralmas és alacsony szintű életet él

2023. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
34%
400 a jogsira sem elég.
2023. jan. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
az igaz XDD
2023. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
57%
Nem internetes meló, de nem megoldás elmenni egy Mekibe? Nagyon rugalmasak, csomó diák dolgozik pl csak hétvégén.
2023. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Előbb a jogosítványt szerezd majd meg te jó gyerek. Csak az 500 ezer forint ha sikerül 30 órából. mire te oda jutsz még több pénz lesz sajnos. Van egy sorrend először is, apád nem mondja??
2023. febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Aki le pontoz az néha el hagyja ezt az oldalt? Mert ha elhagyná akkor látná hogy tényleg annyi egy jogosítvány. Xd
2023. febr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!