Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mibe fektessek 1.5 millió...

Mibe fektessek 1.5 millió forintot, hogy minél hamarabb és minél kisebb kockázattal 2.8 millió forint legyen belőle?

Figyelt kérdés

Minél hamarabb alatt azt értem, hogy pár hónap alatt… Hosszabb időnél ekkora infláció mellett már több kellene mint 2.8 millió.


Az alacsony kockázatot meg úgy értem, hogy a lehetőségekhez mérten…


Előre is köszi!



2023. febr. 26. 15:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a rossz kategória miatt!
2023. febr. 26. 15:52
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Uzsorakölcsönön kívül más nem rémlik.
2023. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Legálisan nincs ilyen lehetőség, ami ilyen rövid idő alatt, ekkora hozamot ígér.


Illegálishoz meg ugyancsak érteni kell, mert könnyen egy 2x2es cellában találod magad a következő 10 évre.

2023. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Januárban kellett volna venned Tesla részvényt. Többet hozott volna mostanra.
2023. febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ez 85-90% profit… Én egyszer tőzsdén befizettem 4000 forintot Netflix részvényre és 40%-ot növekedett 2 hét alatt… Csak hatalmas szerencsém volt? Mármint azt tudom, hogy nem értek hozzá, nem véletlenül tettem be csak olyan kis összeget annó… Most viszont nagyon kell ez a pénz.

De akkor az ilyen növelések a tőzsdén ritkák?


Marad a sportfogadás? Még azzal van a legnagyobb esélyem?

Ha felteszem egy 1.85 szorzós vendég meccsre, akkor gyakorlatilag 50% feletti esélyem van arra, hogy nyerek, nem? Még ez lenne a legkisebb kockázatú “befektetés”?

2023. febr. 26. 16:25
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ennyi erővel a ruletten is felteheted a vörösre vagy a feketére.... egy pörgetés és ha szerencséd van, meg is dupláztad.


Pár hónap alatt ennyi pénzből alacsony kockázattal sehogy nem lesz közel 3 millió.

2023. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De egy 1.85-ös vendég meccsre nagyobb a matematikai esély, hogy bejön mint a ruletten a fekete vagy a vörös… 47-48% körül van a zöld mező vagy mezők miatt, ami lényegében garantálja a házelőnyt.


Vagy rosszul gondolom?

2023. febr. 26. 16:40
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

3 éve sportfogadok napi szinten, ha ebbe akarsz "befektetni", akkor először tapasztalatot szerezz, vagy legyen valami rálátásod, de főleg fegyelmezetten kell.

Tapasztalat nélkül az egész a "loss-chasing"-ről fog szólni, tehát azért fogsz játszani hogy visszanyerd amit elbuktál.


Ha mind az 1,5 milliót megakarnád forgatni, azt felejtsd el, biztos hogy rossz vége lesz.


Én ekkora összeggel inkább a Binance-en próbálkoznék, nézz valami olyan kriptovalutát ami egy biztonságos görbén mozog és amint feljebb megy átrakod USDT-be, beállítasz egy call-t xy értéken, jelez amikor lemegy arra az értékre, veszel ismét, megvárod ameddig felmegy.

Nem mondom hogy gyors módszer, de két héten belül általában mindig visszaáll egy profitos értékre, már ha jó coin-t választottál.


Viszont ugyanazt tudom elmondani mint a sportfogadás esetében, ezt türelem és fegyelmezettség nélkül nem lehet, ahhoz meg idő kell hogy kialakuljon.

2023. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

aki leszavazott, nyomja már ide, hogy mi hoz hónapok alatt biztosan 90% felett.


#3as voltam.

2023. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Programozó gyorskurzus kismamáknak.
2023. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!