Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 26 évesen saját hitelmentes...

26 évesen saját hitelmentes ingatlannal (telek, 10-15 millió) és 7 millió megtakarítással sikeresnek tartanád magad?

Figyelt kérdés

A telket mikor vettem, még 7 millió volt. Utoljára 16-ért kérték, de azóta egy kicsit mentek lejjebb az árak.

Illetve van egy örökölt ingatlanom, amiben lakom, de azt nem számolom ide, mivel azt nem én teremtettem elő.


2023. márc. 7. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem örököltél volna, albira simán elment volna a 7 milliód mondjuk 6 év alatt, azzal a telekkel meg ugyanott lennél, mint a legtöbben a korosztályodban, hogy se lakhatás, se nagyon nagy kilátások értelmes helyen/állapotú saját lakásra, max csok/hitellel. Szóval hiába nem számolod a kapott lakást, téged is jócskán az dobott meg.
2023. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Sikerességem nem lakásban mérem, így ettől nem tartanám magam annak.


Számomra fontosabb, a boldog párkapcsolat, barátok, szakmai siker és amire vágyom, el tudjam érni.

2023. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem. Közel sem vagy sikeres.
2023. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az anyagi biztonság csak egy dolog, a sikert nálam nem ebben mérik. Boldog párkapcsolat, család, jó munkahely, barátok, megbecsülés, egészség, azt csinálod amit szeretnél, stb...

Itt vagyok pl. én, nekem is tele a bankszámlám, de egy csődtömeg vagyok úgy emberileg, még felkelni is nehezemre esik minden nap.

2023. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én simán annak gondolnám magam ennyi idősen így. Nem sérti az egómat leírni ezt, mint sok válaszadónak itt. :) Nekem a csak a megtakarításod van meg (úgy 1,5 misivel több végső soron), az ingatlanom még nincs.
2023. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja és ezzel a megtakarítással már vehetnék talán hitellel vmi kisebb lakást, de beszari vagyok hozzá. Az se segít sokat, h a gazdaság ilyen "képlékeny" állapotban van már évek óta.
2023. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sikeresnek akkor tartanám magam ezek alapján, ha mindezt saját munkámmal hoztam volna létre.
2023. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyon, mivel 25 ébesen jelenleg nagyon távol, szinte elérhrtrtlenül távol vagyok egy saját ingatlantól. Monduk gondolom te sem a saját munkával keresett pénzedböől jutottál hozzá ilyen fiatalon.
2023. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!