Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson visszamondhatok egy...

Jófogáson visszamondhatok egy megrendelt terméket, ha még nem adták fel a csomagot a GLS-nek?

Figyelt kérdés
Találtam jobb terméket és inkább azt venném meg, lesz baj azon kívül hogy elküld a búsba, ha jelzem neki hogy mégsem kell az ő eladni kívánt terméke, ha megrendeltem Jófogáson, és már bevitte a GLS rendszerébe a csomagot de még nem adta fel?

2023. márc. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, kérdezd meg tőle, h megoldható-e, hogy visszamondd, vagy már késő.
2023. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem fizette ki a GLS-nel a feladast, addig nem szarmazik belole kara es altalaban vissza tudsz tancolni.


Pont az ilyen utolso percben uzengeto 'jaaaaj nem is ugy akartam'-tipusu 'vevok' miatt nem adok el soha semmit utanvettel, csak eloreutalassal vagy szemelyes atvetellel.

2023. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:
Szerintem igen.
2023. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak az eladón múlik, hogy jó fej lesz-e. De minden szabályzatban az van, hogy ha leütöttél valamit/egyértelműen jelezted a vásárlási szándékod, akkor attól csak bizonyos esetekben állhatsz el jogosan.

Írj neki, és majd kiderül. Vateráról van csak tapasztalatom, ott jó fejek szoktak lenni az eladók.

2023. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!