Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valakinek SHEIN en jött már a...

Valakinek SHEIN en jött már a rendelése dobozban?

Figyelt kérdés
Ügyfélszolgálatot kérdeztem már,nem adtak választ. Ha valakinek már jött dobozban, akkor hány tárgy/ruha kell hozzá hogy dobozban jöjjön a rendelés?

2023. máj. 4. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak ruhákat , ékszereket rendeltem és mindig nájlon csomagban küldték.Egyébként miért olyan fontos hogy kartonban érkezzen? Ha valami törékenyet rendelsz biztos hogy becsomagolják jobban.
2023. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1-es: Nem fontos,csak kíváncsi vagyok. Tudod kínai az áruház,és ha mondjuk 30 terméket rendelsz,és abból csak 12 ruha,és a többi tárgy,akkor azért lehetne hogy dobozban küldjék. És amúgy meg,csak kíváncsi vagyok,hogy valakinek már vitték e dobozban a SHEIN rendelését. Nagyon várom már a rendelést.


13.-án jön meg! Majd írok kommentet a véleményemről!


Figyelem: Veszekedéses kommenteket NEM szeretnék,csak véleményeket várok!

2023. máj. 9. 13:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Cipőt többször rendeltem, az mindig dobozban van. Ha egyéb termék is van mellette, akkor az már csak úgy zacsiban van, és az egész, tahát a doboz is be van zacskózva abba a szokásos, vastagabb, kívül szürke belül fekete postászacskóba. Elég strapabíró, mindig megpróbálom kézzel feltépni, mert nem bírok várni, de nem hagyja magát, inkább olló kell hozzá.
2023. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!