Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Házassági szerződés lehet,...

Házassági szerződés lehet, így érvénytelen?

Figyelt kérdés

Külföldön mentem férjhez.

Első házasság.

Házassági szerződést írtam alá, de nem tudtam írni sem olvasni az adott nyelven és nem volt mellettem tolmács.

Nem tudom, hogy mit írtam alá.

Most válni akarok és már tudok 60% olvasni az adott nyelven de még sok mindent olvasva most értek.


Meg kérek mindenkit, hogy ne jöjjenek hátulról, hogy hülye voltam, hogy aláírtam. Fiatal voltam tudatlan és azt hittem a házasságot fogadom el.


2023. máj. 30. 21:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt elárulod, hogy mi az anyanyelved?
2023. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Román az anyanyelvem. De nem fontos. A szerződés nem hiszem, hogy így érvényes lenne ha csak 60%-ban értem az adott nyelvet olvasva.
2023. máj. 31. 11:22
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Összegezve arabul van, te meg 60%-ban tudsz angolul olvasni, de arra nem jöttél rá, hogy az angol nem egyenlő az arabbal?
2023. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
De még most sem jött rá, hogy senkit nem érdekel mit gondolsz a szerződésről. Annak az országnak a jogszabálya számít.
2023. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, hogy egy román anyanyelvű nő, miért kérdez magyarul egy magyar fórumon egy meg nem nevezett arab országban aláírt arab dokumentum érvényességéről, aminek az aláírásáról anno angolul kommunikált???
2023. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!