Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Futároknak adtok borravalót?

Futároknak adtok borravalót?

Figyelt kérdés

Általában kis dolgokat automataba rendelek, de mostanában rendeltem sok nagyobb dolgot, pl építőanyag, sok idő volt mire bebékázta a srác a kért helyre, neki adtam egy ezrest, utána rendeltem bútorokat, azoknak is adtam egy ezrest, mert szépen behozták a teraszra,ami elég messze van, sőt múltkor a GLS-esnek is adtam egy ezrest mert várt rám majdnem 10 percet mert nem voltam otthon és becipelt szó nélkül 50 kg kutyakaját, az Auchan Online futárnak is szoktam adni egy 500-ast mert van hogy ott vár míg kipakolok, segít, stb

Ti adtok?

Kajafutárnak pl nem szoktam max minimálisat mert 2 mp míg odaadja, max ha van egy százasom odaadom.

Mennyit szedhetnek össze egy nap?

Mióta kártyás fizetes van gondolom lecsökkent.


2023. aug. 8. 11:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
22%

@19


Ne csodálkozz, ha valaki beleköp a kajádba...

2023. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
7%

@20


Melyik illemtankönyv ír a kukások esetében borravalóról?


Lepontozhatod a válaszaimat, kedves troll, de az a tényeket nem változtatja meg.

2023. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
84%
21-es nem szoktam kaját kihozatni ezekkel a csicskákkal, így bizony csodálkoznék, ha valaki beleköpne.
2023. aug. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%

“Ne csodálkozz, ha valaki beleköp a kajádba...”


Ha valaki beleköp másnak a kajájába mert nem kapott pénzt, az egy olyan primitív féreg, aki eleve nem érdemelte volna meg a borravalót. Az akkor is beleköphet ha épp kapott borravalót. Remélhetően az ilyen szarcsimbókok nem sokáig maradnak meg a vendéglátásban.


Akik adnak borravalót azok nem a pincérnyáltól való félelmükben teszik/kell tenniük.


(Amúgy már rég kinyitott newyork tessék kereskedni hogy meglegyen a mai 2%.)

2023. aug. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy a hivatkozott illemtankönyv(ek) szerzője, címe?
2023. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
84%

#22: azt gondolom vágod, hogy amikor az illemtan könyveket írták, meg sem ételfutar, sem kukás nem létezett.

És az ételfutár mellesleg nem a vendéglátasban dolgozik, neki ugyanis nincs vendége...

2023. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
22%

@23


1. Akkor nem belevau olyan témába, amiben nem vagy érintett, de halvány fogalmad sincs róla. 2. A csicska te vagy, amikor a főnököd gyerekének a céljaiért ugrándozol.


@24


Egyre több ilyen "szarcsimbók" van a vendéglátásban. Ti hozzátok őket létre.


Nemigen értem a newyorkos, ide nem illő trollmondatot.


@25 A Google a barátod.


Ha már anyukád nem tanította meg neked azt, ami a kérdésedre lenne a válasz.


@26 "És az ételfutár mellesleg nem a vendéglátasban dolgozik, neki ugyanis nincs vendége..."


Szerinted. Az meg semmi.

2023. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
79%
#27: csak remélni merem, hogy nem vagy erintett, mert az látszik, hogy vaksötetben tapogatozol fogyikám.
2023. aug. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
11%

@28


Te vagy a sötétben, s azt hiszed más is...

2023. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
79%

"A csicska te vagy, amikor a főnököd gyerekének a céljaiért ugrándozol"


Ez a legviccesebb benne, a főnököm gyerekének a céljaiért ugrándozok és jóval többet keresek kevesebb munkával ezeknél a bohóc borravalóért kuncsorgó futároknál :)

2023. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!