Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi borravalót szoktak...

Mennyi borravalót szoktak adni a foodpanda futároknak?

Figyelt kérdés
Számolgatom a díjtáblázat alapján, hogy kb mennyit keresnék vele egy hónapban, de erre még rájön a borravaló is.

2022. aug. 9. 12:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

0-500ig, bármilyen futárnak.

Mikor , hogy van apróm, mennyi jár vissza.

Mostanában pl szépkártya és bankkártyás fizetés miatt nagyon megcsappant a jatt minden ágazatban, ezzel azért számolj.

2022. aug. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit. Szar ez a rendszer, hogy pandás rendelésnél előre adjak borravalót. Még ha akarnék is adni, akkor max utána.
2022. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen árak mellett már sehol nem adok borravalót.
2022. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha kp-val fizetek akkor 200-300 ft-ot adok.

De baromi sokat fizetünk a munkahelyen már előre kártyával, szép kártyával, sokszor azzal már semmit, a futár csak leadja a portán a kajákat, nem is adunk, szóval szerintem emiatt jóval kevesebb lehet a borravaló mint pár éve.

2022. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Foodpanda, wolt-os rendeléseket hanyagolom.

Olyan helyről rendelek, ahol van saját kiszállítás.

Fortétól pl, ha rendelek, már szépkártyáról adom a 200 forintot.

2022. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanannyit, mint a villamosvezetőnek, a közös képviselőnek, a matektanárnak vagy a mérnököknek akik a telefonomat tervezték.
2022. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
93%
Én nem szoktam borravalót adni, max akkor, ha mondjuk esőben hozza ki a kaját a futár. Eleve baromi drága a kaja is és a kiszállítás is.
2022. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Én spec. semennyit. Eleve 2-300 forinttal drágább minden, mintha elmennék érte helybe, és még erre jön rá 4-500 forintos szállítási költség. Plusz régebben, amíg KP-val fizettem, úgy voltam vele, hogy 1-200 forint nem baj, ha nála marad, legalább nem szenvedek az apróval. De most már mindenhol kártyával fizetek, gyakorlatilag sosincs nálam KP, úgyhogy nem adok borravalót.
2022. aug. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
0ft
2022. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
91%

#8: Én azt bírom, mikor ugyanattól az étteremtől meg lehet rendelni a kaját a saját rendszerükön keresztül és ott 2-300 forinttal olcsóbb, mint FoodPanda-n.

De sajnos egyre több az olyan hely, ahol régebben volt, ma már nincs saját futár és csak FoodPanda van, jóval drágábban.

Többet ártott ez a FoodPanda, mint amennyit használt!

2022. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!