Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayen kívül milyen nemzetközi...

Ebayen kívül milyen nemzetközi adok - veszek oldal van még, ami jó is?

Figyelt kérdés

Ebayen sehol nem találom az eladás opciót, nem tudok terméket feltölteni. Nem tudom ehhez mi szükséges.. + elég sokat levonnak egx adott termékből, így kevesebb a profit.


Konkrétabban egy pár drágább ruhát szeretnék eladni ami itthon nem igazán ismert.

A vinteden is próbálkozok, de ott kevés az esély erre, mivel ott kb mindent olcsón adnak - vesznek illetve csak magyar és lengyel használhatja.

A gardróbcserét elarasztották a csalok / botok, ott nem is tudok semmit jó ideje eladni.

Fb-on benne vagyok pár márkás cuccot áruló csoportban, a napokban ott is próbálkozok majd.

Ha van ötleted kérlek írd le,hová lenne érdemes feltölteni.

Előre is köszönöm!



2023. aug. 8. 19:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Amazon, alibaba
2023. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

"Konkrétabban egy pár drágább ruhát szeretnék eladni ami itthon nem igazán ismert."

Mi a túrónak veszel olyan drága ruhákat, amire nincs is szükséged?

2023. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem használtam?

Neked nem mindegy mire költöm a pénzem?

Elhiszem ha neked óvodás korod óta nem volt stílusváltásod és ugyanazok a ruhák tetszenek, mint 5 évesen, de én bizonyos időközönként csinálok egy ruhatár frissítést.

Ennek része, hogy eladom azt amit kevesebbet hordok már és veszek újat. Ilyen egyszerű te IQ bajnok

2023. nov. 4. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Nem adod el, csak szeretnéd. A vinteden is hiába próbálkozol, mivel ott mindent olcsón adnak.
2023. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Heti szinten adok fel ruhákat.

Én alter stílusban utazom, rengeteg dolgot 10 ezer felett adtam el és hiába használt, mégis megveszik.

A posztban említett kabátra kaptam Azóta 40 ezres ajánlatot, de mivel még csak pár napja hirdetem és alapból duplájáért még próbálkozok jobb áron eladni. Szóval hiába vinted, hiába alapvetően használt dolgokat árusítanak, simán ellehet adni drágábban is. Én nem akarok minden áron megszabadulni a ruháktól, ha nem kapok jó ajánlatot, nem adom el és kész.

Attól, hogy te olcsóbb dolgokba botlottál bele és ilyesmi áron adsz el, attól még baromi drágán is vannak teljesen új márkás cuccok is.

De nyilván azért érdeklődtem más platformok iránt is, mert alapvetően tényleg olcsóbban akarnak venni ott dolgoka

2023. nov. 4. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságként kérdezem, linkeld már légyszi mi az a kabát, amiért használtan 40 ezret kínálnak, de 80-at szeretnél érte.
2023. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!