Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jogosan kérheti vissza a pénzt?

Jogosan kérheti vissza a pénzt?

Figyelt kérdés

Pár hete elpostáztam egy Myheritage dns tesztet.A címzett előre utalt,ezzel nem volt gond.

Pár napja írt,hogy az aktivációs kód érvénytelen,emailben felvettük a kapcsolatot a céggel,de sokra nem jutottunk.

Azt szeretné,hogy utaljam vissza az összeget,amit elutalt nekem(12ezer),hogy abból rendeljen egy másik tesztet.

Szerintetek jogosan kéri vissza a pénzt? Nekem fogalmam se volt arról,hogy a kód nem lesz jó,ez a cég hibája és nem az enyém.



2023. aug. 23. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Jogosan.
2023. aug. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen jogosan.
2023. aug. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha cég adta el neki a tesztet, jogos. Ha magánszemélyként, akkor a gyártót kell számonkérni.
2023. aug. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Jogos, gyakorlatilag egy használhatatlan terméket adtál el neki.
2023. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha előtte saját részre vetted a tesztet, meg kéne nézni meddig érvényes, továbbá engedi-e egyáltalán a Myheritage üzletszabályzata a továbbértékesítést.
2023. aug. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!