Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is érzi, hogy azért nem...

Más is érzi, hogy azért nem tud haladni az életben mert nincs elég pénze?

Figyelt kérdés

2023. szept. 11. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egy olyan rendszerben ahol fix órát dolgozol és cserébe fix fizetést kapsz nem is lehet előre haladni. Vállalkozni kell."


Az én munkahelyem ilyen szempontból rugalmas.

Ha keveselled a béred a 8 órás munkáért, ami annyi, hogy már a filippínók is többért dolgoznak, akkor felajánlják hogy még adnak egy mellékállást másik pozícióba +4 órába. Szóval heti 5-6 nap napi 12 órába dolgozhatsz nekik.

2023. szept. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Amennyi erteket teremtesz annyi penzt keresel. IT-n kivuli tevekenysegekre egy csimpanz is betanithato, igy a proginfot kellene mihamarabb elkezdened alibizes helyett.
2023. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A munkámnak hatalmas értéke kellene hogy legyen, hiszen az egészségnél nincs értékesebb....de ebben a világban úgy látszik sok más értékesebb dolog van mint az egészség...
2023. szept. 12. 21:44
 14/17 anonim ***** válasza:
55%
Bementem ma vásárolni, majd közölték, hogy nincs pénz a kártyámon. Ennyi. Az a szerencsém, hogy van egy nagyon kevés tartalékom. Nekem elég volt. Ápoló vagyok. Itthon nem megy, tanulom a németet egy ideje, de ma úgy besokalltam, hogy kész, egy évet adok magamnak, és én leléptem.
2023. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
#14 ezt hogy kell elkepzelni? Fingod nincs mennyi penzed van, csak ugy bemesz vasarolni, aztan vagy eleg, vagy nem?
2023. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
14-es, az, hogy túlköltekezed magad simán előfordulhat majd Németországban is, bármennyit is keresel. Néha nem árt metnézni az engyenleged.
2023. dec. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem...Nem vagyok teljesen idióta. Tegnap este utalgattam amiket kellett, volt rajta,illetve kiszámoltam, hogy ami van, az még mire elég. Mára már nem volt, csak 1300. 28 ezerből. A boltban 2500-ért vásároltam, illetve máshol, 1700 akartam volna, ami már nem sikerült. A számlatörténetben nincs benne semmi még, ami ma történt tranzakció, mivel utána nyilván beléptem az e bankomba.


Igen, a túlköltekezés előfordulhat bárhol... de nagyon utálom, hogy a filléreket kell számolgatni, mert minden egy vagyon. Küzdök, hogy fennmaradjak a szar tetején, hol jobban, hol kevésbé jobban, mert valami csoda folytán jobban mennek a dolgok.

2023. dec. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!