Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért jó letiltani a potenciál...

Miért jó letiltani a potenciális vevőt egy adás-vétel oldalon?

Figyelt kérdés

Vinteden és Galéria Savarián is van lehetőség ajánlat tételre. Én ezt ki is szoktam használni, ha van rá lehetőség (GS) vagy ha van rá idő (Vinteden, ha valami keresett dolgot raknak fel jó áron, érdemes hamar lecsapni rá).

Az eladók 99%-a ezt normálisan kezeli, elfogadja - visszaajánl - elutasítja - ignorálja. De mindkét oldalon volt 1-1 eladó, aki letiltott emiatt.

Vinteden nem lehet kikapcsolni az ajánlat küldés lehetőségét, de attól még nekem fura, hogy letilt az eladó egy ajánlattétel miatt. Viszont Galérián az eladó adja meg, hogy lehet ajánlatot küldeni, sőt azt is, hogy hány százalékig küldhet a vevő. Ha ezt beállítja, miért kell megsértődni, hogy egy legalább 2 éve hirdetett termékre valaki küld ajánlatot? Jobb neki a 400+ termékén ülnie? Lehet a jövőben más is tetszett volna nála és megvettem volna.

Mindkét oldalon 50+ értékelésem van, csak pozitív. Azt megértem, ha lennének rólam negatív értékelések, bajos felhasználónak látszanék, akkor letilt, de egy ajánlat miatt?!


2023. szept. 12. 08:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!