Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennél ha megnyernéd az...

Mit tennél ha megnyernéd az ötös lottót? 💷💶💵💰💰

Figyelt kérdés

Én telitalálat esetén egy részét magamra /személyes családtagok, barátok/ fordítanám. Már 100 M Ft is hatalmas vagyon lenne számomra, amiből bőven tudok adakozni, jó célokra!


De a felét jótékony célokra adakoznám el! Ez minden vágyam, hogy tudjak másoknak segíteni! 🙏😇


Csak őszinte válaszokat várok👇 Részemről mindenkit felpontozok! 33/N



2023. okt. 1. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

1,292milliárd ft most a nyeremény.


Azonnal felmondanám a munkaviszonyomat.


Kimondottan pénzt senkinek nem adnék/utalnék. Jótékonykodás szinten max terméket/ételt adnék, viszont nagyon megválogatnám, hogy kiknek adok.

2023. okt. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
100-150 millióért vennék egy családi házat (avagy olcsóbban és felujíttatnám), 10-20-ért egy új autót. maradékot befektetném.
2023. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Jajj, hát nyilván szólnék a privát bankaromnak, hogy állítsanak össze egy diverzifikalt befektetési portfóliót.


Aztán másnap ugyanúgy mennek dolgozni, mert szeretem csinálni.


Nem kizart, hogy idővel kicsit arrébb költöznénk, de semmi sürgető kiadás nincs.

Szóval, inkább a hozamra játszanék.

2023. okt. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
kifizetném az összes tartozásom, vennék egy kis családi házat és elvinném a nejem nászútra (15 év után..)
2023. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat! 🤗👍Jöhetnek még!
2023. okt. 1. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Korábban azt mondtam volna, hogy nem mondtam volna fel a munkahelyemen, de most úgy érzem, hogy nagyjából az első dolgom lenne... :)


A felét szétosztanám a legközelebbi családi körömben (szülők + testvérek), a másik felének egy részéből vennék egy nem fényűző, de szép kertes házat (de aztán az is lehet, hogy egy lakást, nagy erkéllyel), egy "átlagos" új autót, pár milliót elszórnék esetleg olyan dolgokra, amit szívesen kipróbáltam volna mindig, de sosem volt rá pénzem, a maradékot meg befektetném. A jelenlegi főnyeremény fele azért csak valamennyire visszafogott életvitel mellett tartana ki halálomig, plusz az élet azért hosszú távon unalmas lenne munka nélkül, szóval előbb-utóbb keresnék valami olyan hivatást, amit szeretek csinálni, de azért pénzt is keresek vele.

2023. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Kb. 10-15%-át elkölteném azonnali szükségletekre, a maradékot befektetném, kötvény, részvény, ingatlan. Adni maximum a legközelebbi hozzátartozóknak adnék, azt is inkább már a hozamból. Adakozás szóba se jönne, én sem kaptam soha adományt senkitől.
2023. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Repjegy, Ausztrália, aztán majd lesz valahogy. Ottani embereknek is van annyira jó tisztes megélhetést biztosítani a kis családi bizniszben, mint az ittenieknek, ha nem jobb ugye.
2023. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha megnyerném a 1,292 milliárd ft-ot, akkor a nagy részét befektetném pl. ingatlanba, felmondanék (csak hogy legyen időm utazgatni, világot látni kb. 1 évre, aztán nyitnék egy kávézőt. 😅 Dolgoznék utána is, de már csak hobbiból. Kertet művelnék. Adományt csak a közvetlen családtagjaimnak adnék, másnak egy fillért sem.
2023. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
1 évnyi kamata megfelel kb. 40-50 évnyi bérnek, innentől kezdve nem tudom mit kell rajta agyalni és havonta kiírni a kérdést!
2023. okt. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!