Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a beugratás abban,hogy...

Mi a beugratás abban,hogy különféle oldalakon leáraznak termékeket, 50-70 %-al, és mondjuk a többi ahhoz hasonló nincs leakciózva?

Figyelt kérdés
Ma találtam neten Mikulás figurát, ami 12-ről van leakciózva 6 ezer Ft-ra, de vannak ugyan ilyen figurák,ugyanekkora méretben csak más a ruha szín,stb..és azok nincsenek leakciózva..Ebben mi a beugratás,ilyenkor?
2023. okt. 27. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Semmi
2023. okt. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beugratás:

-rendelésnél nem veszed észre, hogy a drágábbat tette be a csomagodba

-az olcsóbbak a régebbiek (előző 2 év)

-máshol 3000-5000, de te örülsz a 6eFt-osnak látva a 12e-est


Szaloncukor volt nagy üzlet, szezon után találtam 200Ft/kg-os áron 2tonnát, leadtam az infót haveromnak aki megvette a cégén keresztül és 2022 decemberében 2200Ft/kg árra akciózta le 3000Ft/kg-ról.


Az energiaitalos javaslatomat viszont megszívta, mire kiszállítottak a 40e db-os (25Ft/db) rendelést csak 10 nap marat a lejárati idejéből.

2023. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: ne vegyél haszontalan dolgokat. Ha mindenki így tenne, a sok gagyi kínai műanyag cucc el sem készülhetne. Menj be egy kínai áruházba és elborzadsz, mennyi haszontalanságot készítenek és hoznak be az országba.
2023. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!