Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem marad soha egy...

Miért nem marad soha egy fillérem se?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok spórolni. 33 éves fiú vagyok, középvezetői beosztásban dolgozom, de itt van november 1. és maradt 15.000 Ft-om a fizetésig. Van tartozás, diakhitel és az albérlet, ami elvisz egy csomót és bár nem főzök nagyon, mert nem bírom megenni a másnapos kaját, nem járok isten tudja milyen Michellin csillagos éttermekbe, max gyorskaja, kifőzde + napi egy meleg kaját a munkahelyen is kapok. Havi 1-2x elmegyel bulizni, valamint színházba, mozib esetleg operába is. Ruhát alig veszek, akkor se drágát. Egyszerűenképtelen vagyok félretenni, ha meg nem megyekel szórakozni, akkor minek élek kb... Remélem nem késő 30 után külföldre menni, mert itt teljességgel kilátastalan az egész...

2023. nov. 1. 13:35
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
60%
9: sajnos nem extrém, tekintve hogy az emberek elfelejtettek főzni, ide értve az idősebb generációk jelentős részét is. Nincs meg a technológiai-, alapanyag- stb. hátterük. Ha már a szüleid, nagyszüleid is a mirelit, konzerv, tartósítószeres sz*rt kotyvasztották össze naponta 3-4 új "fogássá" a panelkonyhában, nem fogod tudni milyen az a kerti zöldségekből, füstölt húsból, zsíron indított, friss kaporral és házi tejföllel ízesített zöldbableves, ami a 2-3. napon finomabb mint az elsőn. Sajnos ez a helyzet, kár a kérdezőt blamálni emiatt.
2023. nov. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
64%

Nem kifogás a mai világban. Tele a net receptekkel, videó formában is, aki akar megtanul bármit főzni.

Nomeg pár alap dolgot elég megtanulni, utána már lehet improvizálni. Nekem azok a kaják szoktak legjobban sikerülni, amiket csak úgy érzésből rakok össze.

2023. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
61%
Èn 500 korul keresek jól is rakok félre. De ha vasárnap összevásárolok többféle hust és megsutom a Sütőben akkor hetfo , kedden biztos azt eszem.. lehet, hogy még szerdán is. Max köretet és savanyút variálok hozzá. En ilyenekkel sporolok. De amúgy sztem is a házi kajákat.
2023. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy meg mìg egy lakás önerejet össze nem szeded nem katasztrófa am ha havi egy buli van meg csak pár étterem. Mert ha legalább a törlesztőd fizetned albi helyett legalább vmid lenne előbb utóbb
2023. nov. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

33 éVEs fiÚCsKa VaGYOk…🥴


Azért marad 15000 forintod, mert nyitóegyenleg + bevételek - kiadások = 15000.

2023. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
380.000 a nettom es 3 havonta van egy 200.000 Ft-os bonusz. En ezt nem erzem soknak.
2023. nov. 2. 00:47
 17/33 A kérdező kommentje:

Az Excel tábla jó ötlet lehet... de valóban, sose szerettem a pénzt, gyerekkoromban sem maradt zsebpénzem (már ha volt olyan):D


Ez valószinűleg személyiség kérdése. És nem, nem érzem magam 33-nak, sokkal inkabb 23-nak. Ezzel sem tudok mit kezdeni. Ilyen, hogy családalapitas fel sem merül, a gyerekektől meg a házasság (sot az összeköltözéses kapcsolat) gondolatátol is viszolygok.


Sajnos nem származom jo családbol, gyerekkoromban mindig irigy voltam azokra, akik étterembe mehettek, szerintem ezért van ez a restaurant-fetisizmusom.

2023. nov. 2. 00:55
 18/33 anonim ***** válasza:
42%

380.000 nettót kapsz középvezetőként?


Szerintem ha tudsz válts állást vagy kérj fizuemelést. Nálunk a középvezetők szerintem olyan bruttó 1.5.-2 millió körül kapnak és ez nem kiemelkedő.

2023. nov. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Melyik az a sóher cég, amelyik középvezetőként képes kiszúrni a szemed nettó 380-al? Én azonnal menekülnék onnan...
2023. nov. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Erre való a diákhitel, a babaváró, a csok és minden további állami "támogatás", eladósítás!
2023. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!