Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha elkérek 40km fuvarért 21...

Ha elkérek 40km fuvarért 21 ezer forintot az köcsögség?

Figyelt kérdés

Jó barátok vagyunk, ez miatt összeveszett velem, de nem is értem miért, mert ezért a fuvarért 30-at szoktam elkérni

Egy budapest - pécs 120 ezer forint nálam kb.



nov. 15. 13:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%
Budapest - Pécs 120 ezer ft? Olyankor költöztetsz valakit, vagy mi kerül azon 120 ezerbe?
nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
83%
Igen. Minden taxis köcsög.
nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%

Taxis vagy?

500 Ft/km + 1000 Ft kiállási díj. Ez nem vészesen sok.

Az egy másik kérdés, hogy barátság és üzlet együtt nem működik. Te azt mondod: elviszed, mint taxis, ő meg azt akarja, hogy vidd el, mint jóbarátja. Ezért van most ellentét köztetek.

nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
14%
Ha van veréb aki ki is fizeti akkor nem. Amúgy meg akkor most 40km vagy Bp-Pécs?
nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, 120 ezerbe benne vannak a külön díjak is. Pl a barátnőjéhez vittem, arra rászámoltam barátnő díjat ami +5000 forint
nov. 15. 13:48
 6/34 A kérdező kommentje:
Ez kettő külön fuvar, a Pécs - Budapest az példa volt (megtörtént példa alapján)
nov. 15. 13:51
 7/34 anonim ***** válasza:
69%
Hát figyelj, Oszkáron 3500 ft az átlag díj egy Budapest-Pécs távon. És ez nem elírás. Csekkold le. Bolond aki téged választ Oszkár alkalmazás helyett.
nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha hivatásos fuvarozó vagy, és teherautó léptékű fuvarozásról van szó, adózol belőle, fizeted az autópálya díjat, útdíjat, cégautó adót, stb., akkor a mai árak mellett reális.

Hozzánk is most jönnek egy cégtől Budapestről Pécsre és hasonló összegű kiszállási díjat számolnak fel.

De ha egy egyszerű személyautóról van szó, zsebbe fizetéssel, baráti szívességként, akkor nem vagy túl szégyellős ezek szerint.

nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Természetesen személygépjármű!
nov. 15. 14:17
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiszta, taxis vagy, hivatalos sofőr vagy mi?
nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!