Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagy köcsögség lenne az...

Nagy köcsögség lenne az utolsó pillanatban visszamondani?

Figyelt kérdés

Teljesen szét vagyok esve, nem vagyok kiszámítható állapotban. Sikeresen összekevertem július 8-át július 9-ével és elpöfögtem feleslegesen 5000 ft-ot. Elment minden életkedvem és semmi erőm nincs a hetet folytatni, punnyadni akarok a szobámban.

7 fős baráti társaságunk tervezett kirándulást a Tiszántúlra, mert 6 ember Tiszántúli, csak én vagyok Dunántúlról. megbeszéltük július 9, 10-et, de nekem valamiért teljesen 8 és 9 volt a fejemben. El is indultam kocsival, mert busszal 4 és fél óra lett volna az odaút, így meg csak 2 és fél. 1/3 úton, a Duna-Tisza közén írtam a messenger csoportba, hogy kicsit kések dugó miatt, erre mindenki szarrá röhögte magát, hogy nagyon nem ma van a találka. Le kellett húzódnom egy benzinkúton és 1 óráig nem tudtam magamhoz térni a kocsiban, teljesen beszűkült a tudatom, öngyilkos hajlamaim lettek a cikiségtől. Majd elindultam haza, de nagyon veszélyesen vezettem, többször is majdnem karambol volt. Többször rám esett a pofámra a telefonom a telefontartómból mert képtelen voltam jól felrakni. Nem tudtam normálisan váltani se, annyira nem éreztem magam jól.

Most hazaértem, de teljesen kifáradtam és elment a kedvem mindentől. Nem akarok holnap reggel megint korán kelni és nem akarok 12.000 Ft-ot elpöfögni úgy, hogy amúgy nem dolgozom, nincs bevételem és így tartok fent egy autót, nem engedhetek meg magamnak semmit igazán, ezt az egészet is fillérre pontosan számítgattam.

Mivel béreltünk apartmant és a fix számot megmondtuk tegnap az apartmanosnak, ezért elég gáz lenne visszamondani a dolgot. meg ezzel a többieknek is többe fog kerülni az éjszaka pár ezer forinttal. De már nagyon durván mentális őrültségben vagyok magamtól, mert szerdán ugyanezt eljátszottam az orvosnál, ott az órákat cseréltem meg és a reggel 9 helyett délután 1-re mentem.... Aztán el is zavartak a fenébe, hogy akkor új időpont. Képtelen vagyok megjegyezni az időpontokat, de noteszbe vagy mobilba meg mindig elfelejtem felírni a dolgokat. Na mindegy, igazából ennyi történt és szívesen lemondanám a holnapi dolgot, hogy aludjak a következő 2 napban.



2022. júl. 8. 17:22
A kérdező szavazást indított:
Nagy köcsögség
Nem probléma, teljesen oké ha elmondom mi van
Nem baj csak találjak ki valami kifogást
38 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
26%

"erre mindenki szarrá röhögte magát, hogy nagyon nem ma van a találka."

Az ilyenek nem barátok, hanem csak annak látszó tárgyak. Ne foglalkozz velük.

2022. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
21%
El se mennék, ha kiröhögtek ilyen miatt.
2022. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 Azért valljuk be, valamennyire tényleg vicces lehetett ezt látni, hogy valamelyik idióta elindul 1 nappal a megbeszélt időpont előtt. Szerencsére egyből hívtak vezetés közben, hogy minél előbb lássam, hogy mi a szitu és ne menjek tovább feleslegesen. De az egész csoportbeszélgetés berobbant az "XDDDDDDDDD"-től meg a "ne kúrj fel, édes istenem xDDDD"-től.
2022. júl. 8. 17:29
 4/24 anonim ***** válasza:
0%

#3

Jaj, de tudsz hazudni magadnak, istenem. 🤣🤣

2022. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%

"amúgy nem dolgozom, nincs bevételem és így tartok fent egy autót"


Csak nem a Martin tetszik lenni?

2022. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Meg, hogy idiótának tartod magad mások miatt, az is elég nagy problémára vall nálad.
2022. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Túlkomplikálod. Ha anyagilag nem engedheted meg magadnak még egyszer a dolgot, akkor meg egyszerűen engedd el, szerintem. Többieket minél hamarabb hívd fel és az igazat mondd. Megszívtad, elfáradtál, ne haragudjanak, nem mész. Ennyi. Ember vagy, nem gép ez meg vis maior volt, akárhogy is vesszük.
2022. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Menjenek ők hozzád, nem halnak bele, ha nem megy egyik sem, akkor nem is barátok, akkor az ilyeneket el kell felejteni, sőt, én a helyedben már szóba sem állnék velük ezek után.
2022. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7%

"Többieket minél hamarabb hívd fel és az igazat mondd."

Miért tenne ilyet? Én jól megszivatnám őket a kérdező helyében, még, hogy barátok. Azokra is csak az életképtelen emberek szorulnak, amúgy.

2022. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

1. Ha most lemondod, akkor ugynaúgy ki kell fizetned a szállás és egyéb költségeket.

2. Ha egy ilyen hülyeség miatt nem vagy képes normálisan vezetni, akkor eleve nem kellene soha autóba ülni, mert nem csak magad, másokat is életveszélybe sodorsz!

3. Ha meg ennyire nem vagy képes sem az idöpontokat megjegyezni (telefonoban is be lehet állítani), sem elfogadni, hogy másoknak ez igen furcsa, vicces dolog, akkor magadon kellene dolgozni, mert ez legfeljebb tizenévesen eltürthetö viselkedés, felnöttnél nem.

2022. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!