Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sajnos bele kerültem egy...

Sajnos bele kerültem egy függőségbe (szerencsejáték) június 1.-je óta..egyszerűen nem tudok le állni, be fizetek mindent de el játszom a pénzem teljesen már hó közepéig.. Nyáron az összes spórolt pénzem el játszottam ( 3 millió forintot ), help?

Figyelt kérdés

Azóta mindig el játszom a fizetésem, az alap dolgokra valahogy mindig van, tankolás, kaja, csekkek...de egyszerűen új autó volt a cél és elkapott egy ilyen, mert első tippemmel nyertem 100 ezerből 178 ezret. Majd jöttek a bukások sajnos.

Már nem tudom mit kezdjek az életemmel, autó vásárlás volt a cél, mindenem meg volt, most meg kb nincsen semmim szinte, ami a pénzt illeti...esetleg pozitív hozzászólások sokat tudnának segíteni, ki az aki ebben benne volt és hogyan mászott ki?



nov. 15. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


lap 1/3-a.. hívd fel.

nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru, zarasd be magad valamivel. A bortonbol nem kell szerencsejatekoznod
nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Ne itt kérj segítséget, hanem szakembertől. Menj terápiára!


/halkan jegyzem meg, már az is óriási probléma, hogy az elején 100 ezret tettél fel. Nettó millió fölött keresek, de havi 4-5 ezertől több pénzt sose tennék fel szerencsejátékra/

nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Önkitiltás segíthet, ha online szerencsejátékról van szó.
nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyit keresel, mennyi a havi szükségleted?

A különbözetet utald az aranykereskedésnek!

:)

Hátha ez elég kontrollnak.

nov. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ide tolod nekem a fizkót és mindig tolok vissza tankolásra meg kajára.

De amúgy játssz kisebb tétekkel és kész.

nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!