Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sugar baby-ik. mennyit kértek...

Sugar baby-ik. mennyit kértek átlagosan egy találkozásért? sex és sex mentesen is érdekel az ár.

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 20:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%

6os vagyok, egyszer úgyis visszanyal a fagyi valamilyen formában.

Lesz egy fiú gyerekük aztán majd azt lâtja , hogy nem talál normális nőt maga mellé,mert a pénz a legfontosabb.

Ha meg lánya lesz,mi más lehetne belőle is?

2023. nov. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
Persze hogy visszanyal, szerencse hogy neked sose nyalt vissza :)) irigy vagy annyi a te bajod... Maskepp a mas dolgaval nem foglalkoznal
2023. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%

"Csak kíváncsiságból, miért rosszabb ha valaki azért kér pénzt ha parkolóőrként dolgozik, vagy azért kér pénzt hogy pénztárosként dolgozzon, mintha valaki azért kér pénzt, hogy boldoggá tegyen egy másik embert?"

Gondolom a kérdés nem komoly.

Egyébként is elég sok félreértés van itt a fogalmakkal kapcsolatban. A sugardaddy fiatal nőket tart ki, tehát fizeti neki a lakást meg mindenféle költségeket, cserébe néha beugrik egy kis kamatyolásra. Szóval azért nem egészen ugyanaz, mint a k. mert ott nincs kizárólagosság, hanem alkalmanként fizetnek.

Az tény, hogyha valaki hozzámegy egy idősebb férfihoz a pénzéért, az szerintem is pont ugyanez.

2023. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
15%
Miért fizet valaki nőért, ha van egy csomó ingyen?
2023. nov. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
A cukor csecsemő a prosti modern változata?
2023. nov. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem a kérdést, ha nincs szex, akkor miért is kérnél pénzt?
2023. nov. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
40%

en kulfoldon vagyok,


atlagban egy- ketto ora 150-200 font


volt aki tobbet adott 300 at.

jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
8%
Akkor megint megkérdezem, szerinted kérdező mi a különbség a prosti és a sugar baby között?
jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szexmentes tali sosem volt, nem is értem, akkor mire kérnék pénzt. Arra, hogy beszélgetünk? Ez elég weird.


Én az alkalmankénti 80-100 ezer, havi 400 ezer környékét lőttem be (ezt heti 1-2 találkozóval számolva), ez az az összeg, ami a legtöbb sugar daddynek elfogadható és amivel én is elégedett vagyok. Igaz most szerencsére találtam is egy fix támogatót, de a korábbi tapasztalatok alapján is azt mondom, hogy alkalmanként 100 ezer felettibe nagyon kevesen mennek bele, és ahhoz már extrákat is be kell vállalni (anál, bdsm meg ilyenek).

febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Van ilyen szexmentesben? Aruljatok már el, hogy hol? Aki Angliában csinálja, megírnà privatban, hogy hol kell ezt elkezdeni? Koszi.
febr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!