Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vegas.hu-n hogyan és mennyi...

Vegas.hu-n hogyan és mennyi idő alatt történik a kifizetés ? Most regisztráltam és a kezdők szerencséjével nyertem is. Meg kellett adni a bankszámla számom IBAN formában, minden pipa zöld és aztán napok óta semmi.

Figyelt kérdés

dec. 5. 11:49
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ma van az üzletszabályzat szerinti negyedik nap a kifizetésre, de még mindig függőben van. A GYIK alatt annyit írtak, hogy első kifizetéskor kigazolnom kell, hogy a bankszámla az enyém-e, de erről se jött semmi értesítés tőlük.
dec. 5. 11:50
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

A negyedik munkanap? Mert tegnap elott vasarnap volt es az nem szamit.

Ha penteken kerted le, akkor szerda de ink csutortok lesz belole.

dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Bocs, nem voltam teljesen pontos. Pénteken játszottam és tényleg csak 3 munkanap telt el, de gondoltam, 4 munkanap alatt csak már korábban szólnának, mert akkor az ellenőrzéssel együtt nem fizetnek ki 4 nap alatt.

Közben este megjött az email, hogy ellenőrzés kell a bankszámlámhoz és, ha az megvan, onnantól újra 4 munkanap az első kifizetés...

dec. 5. 21:27
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha penteken kerted le akkor a mai a masodik munkanap. Szerda a harmadik.
dec. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ma megjött a nyeremény, minden rendben.
dec. 6. 22:19
 6/21 Bet365 válasza:
Nekem 3 hete nem fizetnek.Lassan jönnek a jogi lépések.
dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
#6 Regisztrálni akartan, de így már nem is merek.
dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 Ez az első kifizetésed lesz? Nekem már a második is megjött, az igénylés utáni köv napon már fizettek is, délután 5 óra körül.
dec. 9. 15:30
 9/21 anonim ***** válasza:

A vegasnal nyilvan elbsztal vmit. Azonositas megvolt? Elfogadtak mindent? Nem kerbek meg vmit?

Van live chat, ott mit mondanak?


Amugy mielott ugyvedet fogadsz, elotte a korrekt utat kene kijarni ami a panaszt illeti.

dec. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Bet365 válasza:
Igen, elbsztam.Hogy regisztráltam.A normális oldalakat kiszorítják a magyar piacról.Te meg érd be ezekkel amatőr sz.rokkal amik vannak.Hát nem.Azonosítottak, befelé ment a pénz gond nélkül, kifelé már problémás.Miért? Valószínűleg azért,mert olyan kártyát használok amit internetes fizetésre találtak ki (tudsz vele fizetni, fogadni utalást, de nem tudsz átutalni).De ez nem volt kizáró ok a szabályzatban.Kértem a postutavalnyon történő kifizetést.Mintha lóvakkal sakkoznék.Nagyon gyenge ügyfélszolgálat, szokásos szar magyar valóság.
dec. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!