Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vegas.hu-n hogyan és mennyi...

Vegas.hu-n hogyan és mennyi idő alatt történik a kifizetés ? Most regisztráltam és a kezdők szerencséjével nyertem is. Meg kellett adni a bankszámla számom IBAN formában, minden pipa zöld és aztán napok óta semmi.

Figyelt kérdés

dec. 5. 11:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

En csak kiprobaltam a vegast, nem jatszom naluk.

De kb ennyire lehetsz ertelmes ha olyan modon kered a penzt amire nincs mod. Postautalvany..:D

Csak bankszamlara fizetnek ki eloszor, es ha jol remlik csak magyar bankszamlara. Javaslom olvasd el a szabalyzatot.

De ha leirod privatban mivel fizettel be es hol akadt el a dolog akkor segitek.

Viszont jobb ha felfogod, a szabalyokat ok hozzak. A szabalyokat a regisztracioval elfogadtat. Tehat ha nem fizetnek ki revolutra mert csak magyar bankszamlara fizetnek ki akkor nem ok a hulyek.

Egyebkent gyanitom csak meg kene adnod egy sajat nevre szolo bankszamlaszamot es kesz.

dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Én is regisztráltam de csak azért hogy megnézzem milyen. Első befizetés után 100% bónuszt ígér, ebből nem kaptam semmit, a meccsnek amire fogadtam órák óta vége de még mindig nyitott...
dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A bonuszt ki kellett volna valasztani a legordulo menubol a bonuszt.
dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Banki átutalással fizettem, ott nem volt ilyen lehetőség de ettől még jóváírhatná magától is ha már ígéri, ezek szerint ha nem választom ki akkor nem ad semmit.
dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A banki atutalasra nem vonatkozik a bonusz. El kene neha olvasni a szabalyokat.
dec. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Vegast jobb ha hanyagoljátok, 100x jobb külföldi kaszik vannak
dec. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nekem nincs vele semmi gondom. Tippmixpro-ról jöttem át, mióta megújult egy rakás... Lassú, akadoznak a közvetítések is. Vegason ugyanúgy van sportfogadás és jobbak az odsz-ok, élőre szoktam inkább fogadni, ott nagyon gyorsan magas odsz ugrások vannak, tippmixen meg kb akkor emelkedik igazán, amikor x már jelentős hátrányban van.

Azóta is rendesen kifizetnek. Általában két munkanap és a második végén délután 5kor jön a pénz.

dec. 19. 21:22
 18/21 anonim válasza:
Kicsit kezdetleges, sok kézilabda és röplabdameccsre nem lehet élőben fogadni, a magyar bajnokságokat is hiányolom. Múltkor nem sikerült élőben fogadni, folyamatosan azt írta hogy az odds megváltozott és nem vette be, annyiszor kérdezte mire az esélyesebb csapatra már lement az odds így nem érte meg, az új tippmixpró nekem jobban bejött.
dec. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ilyen problémám nekem is volt, hogy állandóan változtatta az odszot és nem tudtam fogadni. Viszont tippmixpro-n állandóan akadoznak a közvetítések, ami sokszor lehetetlenné teszi a fogadást. Valami saját hibájuk lehet, mert próbáltam több gépen is és mindenhol ugyanaz és a közvetítés jóval le is van maradva.
dec. 29. 21:29
 20/21 Bet365 válasza:

11/19 anonim


Ma vettem fel a postán.Te f@sz!Javaslom mielőtt okoskodsz járd körbe a témát."jobb ha felfogod" Te nyomorék én nem vagyok ilyen csicska mint te.Nem a kisujjamból szoptam ezt a kifizetési módot.

Menjél igyál egy kakaót lúzer fc.

jan. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!