Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kifizettem az albérletet,...

Kifizettem az albérletet, illetve a számlákat. Hogyan tartsam fenn magam 70 ezer forintból?

Figyelt kérdés

dec. 8. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ez max akkor müködő ha nagyon tudatosan vásárolsz. A kaja megoldható ilyen 60-70 ezerből kb.
dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%
Te vagy az a srác, akit "kivágtak a szülei 250 ezer forintos fizetéssel"? Mert akkor kb 3x megválaszolta vagy 60 ember a kérdéseidet az eltelt hetekben.
dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem a lakbér rezsi telefon internet utazasi koltseg plusz gyerek ebédbefizetes plusz iskolaba foci miegyebek kifizetese utan maradt most 50 ezrem.

Es ebbol lejön még a babakötvenybe es munkanelkuliseg esetére biztositasra olyan 15 ezer ft.

(Közalkalmazotti fizum van gyerekkel egyedul vagyok gyt-t nem kapok)

Es sacc 35-40 ezrem marad januárig.


De en csináltattam 150 ezer ft keretes hitelkartyat, azt már feltöltöttem annak az egyenlege moat 180 ezer tehát van plusz 30 ezrem.


Vész esetben:

-Hitelkartyához nyúlok(ha 1 honapon belul visszafizeted akkor kamatmentes a tartozás, a havi kezelesi koltseg elenyésző)

-nagymamám segit a nyugdíjábol (több a nyugdija majdnem mint az en fizetésem..)

-egyéb bevételeken is agyalok.

dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én már mindent kifizettem, csak azon gondolkodom, hohy jöjjek ki ebből a fizetésből
dec. 8. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Növeled valahogy a bevételeidet.

Pl: túlra, másodállás, jófogáson eladsz dolgokat, vérplazmát adsz...

dec. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Költsd el a köv 3 hétben a 70 ezret, aztán majd rájössz hogy akár 0 forintból is át lehet vészelni azt a maradék pár napot...
dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Már megint te?

A válasz ugyanaz. Ne költs hülyeségekre (pl. mcdonaldsra, 15 eft-s telefonszámlára, stb.), vállalj másodállást és ne pazarolj.

dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi az albérlet? Nem tudsz olcsóbban lakni? Barátok, család, társbérlet stb.
dec. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
#8: Arra nem hajlandó. Már sokadjára teszi fel ezt a kérdést. Javasoltuk neki, hogy ne lakást béreljen, hanem csak egy szobát, vagy közösen haverokkal vegyenek ki lakást, ahol mindenkinek van saját szobája, de nehogymár, neki saját lakás kell.
dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ezen a körön csak ezen a héten végigmentünk már vagy 3x. Elmondott mindenki egy csomó megoldást, még mit vársz? Ha kevés a fizetésed, akkor keresni kell egy olyan állást, ami kicsit többet fizet, vagy szobatársat.
dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!