Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan fogja befolyásolni a...

Hogyan fogja befolyásolni a Bitcoin/Ethereum árát az a tény hogy már több mint 1eve szinte senki nem bányászik a magas energia árak miatt?

Figyelt kérdés

jan. 2. 20:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint arra gondolok hogy nem adták el a Bitcoin/Ethereum-ukat már elég régóta valószínűleg. Ebben az esetben áremelkedés várható nem?
jan. 2. 21:06
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
1. Az energiaárak nem magasak. 2. Mindenki bányászik aki teheti. 3. Lassan emelkedni fog az ár
jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
21 hónapos csúcson van a Bitcoin ár és fokozatosan emelkedik. Nézz utána a dolgoknak mielőtt hülyeségeket állítasz be tényként.
jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#2 Szerintem nem mondtam újat azzal hogy a bányászat már nem biznisz mióta az Orosz-Ukran háború kitört.

[link]

Persze volt aki azzal fűtött tavaly télen, de a lényeg hogy nem adták el a kibanyaszott Bitcoint, ami az én meglátásom szerint áremelkedést okozhat. Nyilván ez több mindentől függ, de kíváncsi vagyok a forgatókönyvekre.

jan. 2. 21:54
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 És én mikor állítottam ennek az ellenkezőjét?
jan. 2. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Felrebeszelsz... A hashrate rekordokat dont... Csak a hozzad hasonlo idiotak nem latjak ezt, de egyre tobb ceg kezd banyaszni is...
jan. 3. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a cikket valoszinuleg aegy hozzad ahsonlo analfabeta irta... Az ethereum meg mar reg POS...
jan. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenki bányászik barátom... utána kéne nézned. Az, hogy neked nem éri meg az ultra drága lakossági európai árammal, attól az nem azt jelenti, hogy másnak sem éri meg.


[link]


Ethereum úgyszint, 35 millió ethert stakelnek validátorként

jan. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem bányászna senki akkor szerinted hogy működne a hálózat?
jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Annyi előnye lesz, hogy nem lesznek megint brutál magas videokártya árak.

Mert okés, hogy egy RTX4090 most is jó drága a 800 ezer forintos kezdő árral, ami azért most a kínai AI mániának is betudható, de ha most benne lennénk egy újabb bányászati őrületben, akkor az előző generációs RTX3090 kerülne még mindig ennyibe használtan és 4090-et csillagászati árban tudnál megvenni ha lenne egyáltalán készleten. A mining craze alatt GTX1660-okat láttam magasan 200 ezer felett.

jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!