Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor kajaboltba veszek...

Mikor kajaboltba veszek valamit és adják a visszajárót, elôtte mért kérdezik meg hogy nincs-e 20 forintosom?

Figyelt kérdés
Adjak pluszba egy 20 forintost de miért?
jan. 14. 20:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hisztizni.


Értelmi fogyatékos vagyok vagy nem, kérdésre nem kaptam választ. és szerintem ezért nem vagyok értelmi fogyatékos.


ha meg csak simán kér egy huszast akkor azt mondja!


mert ha több pénz van nálam akkor ô adjon vissza ne én adjak pluszba még aprót

jan. 16. 17:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem pluszban adod az aprot.


10 020 forintod van, egy darab bankjegy es egy erme.

520 forintba kerul amit venni akarsz.


Ha adsz neki 10 020 forintot, akkor 9 500-at fog visszaadni, az 9 darab bankjegy es egy 50 forintos erme.


Ha nem adsz neki 20 forintot, akkor 9 480 forintot fog visszaadni, az 9 darab bankjegy, ket 200 forintos erme, negy 20 forintos erme.


Neki kevesebb erme lesz a penztarban (ami neki nem jo, mert kevesbe fog tudni a tobbieknek visszaadni), neked meg lesz egy rakat erme a zsebedben, amik jo nehezek.


Mindket esetben 9 500 forintod lesz a vegere.

jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Javitas: 10 darab bankjegy
jan. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!