Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha felhív titeket egy pénzügyi...

Ha felhív titeket egy pénzügyi tanácsadó az egyik ismerősötök által, elfogadjátok a találkozót vele?

Figyelt kérdés

jan. 25. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, vagy adott esetben igen.
Nem.
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha sok szabadidőm van. Csak ne vegyél semmit amit ajánl meg ne fogadd meg a tanácsait.
jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Persze, aztán mindig ott helyben levezetem neki, miért előnytelen számomra, amit tanácsol.
jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha szép hangú nő a telefonban, akkor adok neki egy esélyt és meghívom kávéra.
jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, hisz az ilyen típusú megkeresés célja nem a tanácsadás, hanem nyilvánvalóan eladni akar valamit. A pénzügyeimet és a befektetéseimet magam intézem.
jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Hozzám jöhet, elbeszélgetünk, én nem veszek semmit, de ő úgy megy el, hogy rendelt egy "a touch of forever"-t.


[link]

jan. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BeefEater ***** válasza:
51%

Nem. Ha pénzügyi tanácsadóra van szükségem akkor keresek egy valódit én.

Valódi pénzügyi tanácsadók nem házalnak és gyűjtenek adatokat "ismerősöktől".

jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon jól tudom kezelni a pénzem, nincs szükségem pénzügyi tanácsadóra.
jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha olyat kínál, ami számomra érdekes lehet, akkor igen. Ha olyan terméket kínál ami engem nem érdekel, akkor nem.
jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És remélem nincs olyan ismerősöm, aki ilyen célból csak úgy kiadja a telefonszámomat egy számomra vadidegennek.
jan. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!