Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell paypal kártyát...

Hogy kell paypal kártyát regisztrálni?

Figyelt kérdés

Az van hogy nqgyon szegenyek vagyunk es tiktokon ossze gyult egy osszeg de nem tudom levenni mert nincs paypal kartyam es amikor regisztralni kell akkor azt irja adjak bele azt hiszem 3 ezer flrintot, de hat nem tudok, mert…, van valami otlete akarkinek?nagyon nagy szuksegem lenne hogy megszerezzem

Es akkor abbol tudnek venni egy kis etelt magunknak



#bank #PayPal #OTP #pénzfelvétel #Paypalregisztracio
jan. 28. 15:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Direkt irtam nehany szot ossze vissza betukkel, mert mar korabban kiirtam ezt a kerdest de letiltotta az miatt
jan. 28. 15:28
 2/24 anonim ***** válasza:
napi kamu...
jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Ezen mi a kamu magyarazd mar el nekem legyszives
jan. 28. 15:47
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a tiktok kifizetest de szinte biztos hogy nem paypal kartyat kernek hisz a paypalnak nincs kartyaja. Egy paypal fiokot kene regisztralnod es azt megadni.

Esetleg keress meg privatban egy messenger nevvel es segitek.

jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A Paypalhoz nem tudsz kártyát igényelni, csak az USA-ban. Viszont bankszámlára le tudod utalni a pénzt.
jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem lehet vallasztek nincs csak paypal
jan. 29. 11:53
 7/24 anonim ***** válasza:

Csinalj egy paypal fiokot

Kerd le oda, csak a paypal emailt kell megadni.

Ha rakerul a pp fiokodra a penz akkor kerd le a bankszamladra. Ennyi.

jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De penz kell a regisztraciohoz, nekem meg nincs penz a kartyamon hogy regisztraljam a paypalt, mert a regisztracional irja hogy kell kezdo osszeg amibol kifizetem elore
jan. 29. 16:21
 9/24 anonim ***** válasza:
Paypal fiók regisztrációhoz NEM kell pénzt befizetni. Kártyát sem muszáj hozzáadni. Téged valószínűleg át akarnak verni!
jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A Paypall nem kér pénzt a regisztrációhoz.


Nincs semmiféle pénz amit ki tudnál magadnak utalni tiktok-ról, csak valaki próbál átverni.

jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!