Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell paypal kártyát...

Hogy kell paypal kártyát regisztrálni?

Figyelt kérdés

Az van hogy nqgyon szegenyek vagyunk es tiktokon ossze gyult egy osszeg de nem tudom levenni mert nincs paypal kartyam es amikor regisztralni kell akkor azt irja adjak bele azt hiszem 3 ezer flrintot, de hat nem tudok, mert…, van valami otlete akarkinek?nagyon nagy szuksegem lenne hogy megszerezzem

Es akkor abbol tudnek venni egy kis etelt magunknak



#bank #PayPal #OTP #pénzfelvétel #Paypalregisztracio
jan. 28. 15:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Azt irja hogy irjam be a bankom nevét az utalashogy es hiaba irtam be hogy otpdirekt, otpbank egyiket sem fogadta el
jan. 29. 18:39
 22/24 anonim ***** válasza:
50%
Kamukérdés, össze vissza zagyvál a kérdező minden féle baromságot.
jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

A szajbavert kerdesekre valaszolj. Attol mert szegeny nem kotelezo hulyenek lenni.


Sikerult pp fiokot regelni?

Sikerult a penzt a tiktokrol a pp fiokra lekerni?

Latod a pp fiokodban az egyenlegnel a penzt?

jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Igen regisztraltam a penz az ott van a paypayon de nem tudom at utalni a bankkartyamra valamiert nem fogadja el es nem tudom igy a penzemet at rakni
jan. 30. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!