Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell paypal kártyát...

Hogy kell paypal kártyát regisztrálni?

Figyelt kérdés

Az van hogy nqgyon szegenyek vagyunk es tiktokon ossze gyult egy osszeg de nem tudom levenni mert nincs paypal kartyam es amikor regisztralni kell akkor azt irja adjak bele azt hiszem 3 ezer flrintot, de hat nem tudok, mert…, van valami otlete akarkinek?nagyon nagy szuksegem lenne hogy megszerezzem

Es akkor abbol tudnek venni egy kis etelt magunknak



#bank #PayPal #OTP #pénzfelvétel #Paypalregisztracio
jan. 28. 15:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Na de egyszerre írtuk.
jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Azt mondom ha felmegyek a paypalra es ra nyomok hogy regisztracio akkor kiirja hogy elolegnek adjak bele 3 forintot nézd meg

[link]

Ezen a weboldalanon csinalom

jan. 29. 16:37
 13/24 anonim ***** válasza:

De te minek a partner programra akarsz regisztrálni, miért nem magánszemélyként???


[link]

jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ugyanennek akarok regisztralni amit most mutattal ezen keri a penzt
jan. 29. 16:45
 15/24 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott miert nem tudom vegig csinalni.

Azert mert amikor az otp kartyamat akarom be regisztralni hogy ellenorizze, akkor a kodot egy olyan regi telefonszamra kuldi mar mar 2 eve le van jarva, pedig az en telefonszamom van rajta a mostani mar 1 eve de valamiert a regire kuldi ami mar nem jo

jan. 29. 17:06
 16/24 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit tudok tenni?
jan. 29. 17:06
 17/24 anonim ***** válasza:
Bemész a bankfiókba hogy változtassák meg a telefonszámod.
jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Megvaltoztattam a tiktok azt irja mar megkaptam a penzt es a paypal weboldal is de az otp web nem mutatja a penzt es teefonszamomra se kaptam ertesitot hogy van penz
jan. 29. 18:00
 19/24 anonim ***** válasza:
Tehát sikerült Paypal fiókot regisztrálni és azon már látod az összeget? Magától nem fog átmenni az OTP számládra, le kell utalnod magadnak. Ehhez add meg a PayPal-ben a számlaszámot és válaszd a kifizetést, pár nap és átutalják.
jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Ez igy nehez mert nem magyar az oldal es nem akarok felre nyomnj semmit
jan. 29. 18:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!