Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi volt, vagy mennyi lesz...

Mennyi volt, vagy mennyi lesz az idei fizetésemelésed?

Figyelt kérdés

jan. 30. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Idén nem lesz, most új állást kaptam. Gyakornokból junior lettem és órákra lebontva a nettó bérem több, mint kétszeresére nőtt, plusz ugye már több órát dolgozok.

Nagyon elégedett vagyok, nem hiszem, hogy a következő pár évben kérek emelést.

jan. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én juniorból mentem mediorba, 12%-ot dobtak rá a fizura. Nem valami sok, de nem is rossz.
jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is tavaly végeztem, ilyen értelemben a munkám nem teljes értékű még (ezen a szakterületen a "betanulás" több év), 15%-kot kaptam most. Elégedett vagyok, így már megüti a fizetésem egy teljes értékű munkatárs szintjét, és az évfolyamtársaimhoz hasonlítva elég jól állok ezzel.
jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék kialkudni egy 3 Euró/órás emelést, remélem sikerül.
jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 10%-öt emeltek. 3,6% volt az alapbér emelés, a többi a juttatásokba került, amiket bármikor elvehet a cég. Ezért helenleg új munkahelyet keresek
jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
munkahelyváltással több mint 30%
jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt csökkentés és elbocsátás volt.
jan. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kisvállalkozó vagyok magam is, nejem is. (kényszervállalkozók) Az ügyfelek nem bírnak el több emelést. Már így is egyre kevesebb az ügyfél, ők is folyamatosan panaszkodnak. Mi még az inflációt sem tudjuk követni a bevételünkkel. :(

Pár éve, amikor leépített a fideszkormány előbb nejemet, majd engem, nagyon nehezen álltunk talpra. Két év kellett, mire valamelyest beindultak a vállalkozások. Covid előtti időkben nem gazdagon, de megéltünk családunkkal. Úgy mondanám, be tudtuk osztani a kis pénzünket. Manapság épp csak kijövünk. Egyre jobban tartunk tőle, hamarosan elérkezik az idő, amikor mínuszba kerülünk. Egyre jobban takarékoskodunk, hogy ez ne történjen meg, de ahogy az árak emelkednek hónapról hónapra, nem sokáig fogjuk bírni a tempót és eladósodunk. :-(

(mindezt úgy, hogy nincs törlesztésünk, arra képtelenek lennénk)

jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Mit dolgoztok?
jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik neves gyógyszercégnél dolgozom. Sokkal az inflációs érték alatti emeléssel kecsegtetnek minket. Talán megpróbálok én is váltani.
jan. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!