Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Frissen végzett bsc-és gazdasá...

Frissen végzett bsc-és gazdaságinformatikusként milyen elhelyezkedési lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Egyébként van 2 év demonstrátori tapasztalatom (tanszéki adminisztratív feladatok ellátása és egyetemi Java programozás vizsgafelkészítés), illetve 1,5 részmunkaidős gyakornoki pénzügyes és projektmonitoringos tapasztalatom, illetve 2 év magántanári tapasztalatom.


Az Excel tudásom kimagasló (már középiskolában is 94%-os középinfó érettségit csináltam), ismerem mellé a VBA-t is (a mostani helyemen az összes gazdasági osztálynak bedolgozok vele), tudom használni a Power BI-t. Ismerem az SQL, a Python és C# alapjait is. Power Pivot és Power Query, a dashboard készítés is megy.


Milyen munkakör volna ideális nekem?

Hol tudom a legjobban a magas szintű Excel tudásomat kamatoztatni?



febr. 11. 23:18
 1/5 A kérdező kommentje:
*1,5 év részmunkaidős gyakornoki tapasztalat
febr. 11. 23:20
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Inkább az IT vagy a Pénzügy felé mennél?


Javaslom neked a BI, BA pozikat ezzel a tudással vagy Data területet.

febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Power BI mellé a DAX is megy?
febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2: Valamilyen adattárházos és/vagy adatvizualizációs és/vagy riportálós dologban gondolkodok per pillanat. De a gazdaság vagy az IT közül picit inkább az IT felé mennék.


#3: Kitanulása folyamatban van

febr. 12. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
DAX az kell mindenképp, ha Data irányba mennél, de néhány hónap alatt kitanulható.
febr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!