Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadásnál rájöttem a...

Sportfogadásnál rájöttem a tutira, ha rendszeresen nyerek ki fogják fizetni, vagy érdemesebb inkább eladni az ötletet?

Figyelt kérdés

febr. 18. 02:34
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:

#9: Mármint mire gondolsz? Azért nem veszi át valaki a nyereményét, mert nem hiszi el, hogy valóban nyert?

Azért a lottó szerintem más, mint a sportfogadás. Lottónál már tényleg csak a leghülyébbek képzelnek bele bármiféle számmisztikát. Sportfogadásnál azért lehet gyártani elméleteket a sikerre, mert ott nem pusztán a véletlenen múlik a kimenetel. A baj, hogy a fogadóirodában ül a megfejtőnél okosabb, aki kiszámolja, hogy a bank mindig jól járjon hosszútávon.

febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
Ha csak 51 szazalekban mukodne akkor is elvesztened minden penzed mielott leallnal...
febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
11, te semmit nem tudsz sajnos. Olyan egyszerűek a fogadóirodák emberei, mint a faék. Könnyűszerrel lehet belőlük profitálni, egy bizonyos szint felett már tényleg az a kockázat, hogy kifizetnek-e rendesen. Te ezt sosem fogod megtapasztani nyilván.
febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 krwkco ***** válasza:

#13

A sportfogadásnál nem a fogadóiroda fogad ellened. Hanem azok a játékosok, akik az ellenkező kimenetelre tesznek fel pénzt. A fogadóiroda csak leveszi ebből a részét és kiszámolja, hogy mennyi pénz jut egy-egy nyertesre az addigi tétek alapján. Ez határozza meg az odds-okat. Emiatt a "fogadóirodák embereinek" nem kell szuper okosnak lenniük.

febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
De, a fogadóiroda fogad ellenem. Ha ők elnézik a szorzót, akkor előfordulhat, hogy veszítenek a mérkőzésen. Nyilván szoftverek figyelik a beérkező téteket, de valamikor már késő.
febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
#13: Aham, nyilván tolonganak a sportfogadásból milliomosok mindenhol, de igazából amellett, hogy nem értek a sportfogadáshoz még vak is vagyok, hogy nem látom ezeket a nyerőembereket :D
febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 krwkco ***** válasza:

Ahogy leírtam, nem a fogadóiroda fogad ellened. Ők nem jósolnak meg semmilyen kimenetelt és nem tesznek fel rá pénzt.

Amikor fogadsz, akkor meg van a fedezete az ellenoldalon annak az odds-nak, amit felajánlanak. És ez a fedezet akkor sem válik semmivé, ha nagyon sokan fogadnak ugyanarra, mint Te és romlanak a feljánlott odds-ok. A Te magas oddsodat akkor is ki tudja fizetni a fogadóiroda, mert azok, akik ellenkezőleg fogadtak, amikor Te beléptél, nem tudják visszavenni a pénzüket.

A szorzót meg számítógéppel számítják folyamatosan, ezért az, hogy ezt elnézik, kb olyan valószínűségű, mint hogy a pénztáros rosszul ad neked vissza a húszeresből. :-)

febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
16, nem tolonganak, de én pl itt vagyok.
febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
Krwkco, írhatod bárhogy, igazad akkor sem lesz. Amikor megnyitnak egy piacot - vegyük most a legnépszerűbb softot, a Bet365-öt - annyira alacsonyak a limitek, hogy 200-300 euró is bedönti a hendikepet (százas számra tapasztaltam már ezt, ez nem csak sejtés). Ha nagyon elnézték, veszíthetnek a meccsen. A Pinnaclenél hasonló a valószínűség esetleg, de egy B365-ön minden áldott nap tucatszor előfordul. Nem biztos, hogy nagyon, de pl egy kézilabdánál 2-3 gólos rossz hc épp elég.
febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy 100%-os a stratégia, kb. 70-80%-os.

Folyamatos nyerésnél nem fogják az odds-ot csökkenteni, vagy megtiltani a játékot?

Nyilván a fogadóiroda látja, hogy mindig csak bizonyos esemény, bizonyos kimenetelére fogadok és folyamatosan nyerek és kiutaltatom a nyereményt.

Nincs szükség bankroll menedzsmentre mert a feltett tét 70-80%-ban nyerő.

Sokat szeretnék nyerni ezért emelném a tétet, de attól tartok, hogy nem fogják kifizetni.

Mi az a nyeremény amelyet ki lehet utaltatni hetente, anélkül, hogy szemet szúrna bárkinek a fogadóirodánál.

Nincs benne semmi trükk vagy csalás, online fogadóiroda kínálatában megtalálható a piac.

febr. 18. 21:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!