Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadásnál rájöttem a...

Sportfogadásnál rájöttem a tutira, ha rendszeresen nyerek ki fogják fizetni, vagy érdemesebb inkább eladni az ötletet?

Figyelt kérdés

febr. 18. 02:34
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

Amennyiben valakit ez érdekelne, akkor azt hogyan lehetne beárazni, mennyit érhet reálisan ez az információ?

Természetesen bizonyítva és garanciával.

febr. 18. 22:03
 22/58 anonim ***** válasza:
Én abban látok üzletet, ha valaki egy fizetős zárt csoportot csinál, és a tagok segítenek egymásnak, és a hozzáértők szavazhatnak arról, hogy kik a legesélyesebbek a nyerésre. Az oldal üzemeltetője csinálhatna statisztikákat is. A havidíjnak nem kellene magasnak lennie, hogy minél több ember legyen, de azért legyen bevétel is, hogy legyen haszon is.
febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
Mekkora az odds, ami nyerő ?
febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
69%
Ha tenyleg mukodik miert adnad el? Vegtelen penzt kereshetsz
febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
39%

Ingyen is elmondható,

tavaly levezettem itt, hogyan lehet nyerni, de csak negatív kommentek voltak.


64 mérkőzésből 25 nyerő után,


1000.- forintos alaptéttel 160.000.- fölötti volt a profit.

febr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
24-es, igazad van, köszönöm.
febr. 19. 18:12
 27/58 anonim ***** válasza:
53%
... és mekkora odds a nyerő ?
febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Akkora odds a nyerő, amit a fogadóiroda ad a fogadás időpontjában, a fogadott kimenetel eltalálásáért.
febr. 19. 20:13
 29/58 anonim ***** válasza:
Akkor az tényleg nyerő...
febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:
29-es, nem értem, pedig próbáltam annyira le butítani a gondolataimat, de nem sikerült, legyél kedves kifejteni bővebben.
febr. 20. 20:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!