Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Temu és az Aliexpress azért...

A Temu és az Aliexpress azért ilyen olcsó, mert azokat a termékeket árulják amik nem mentek át a minőségellenőrzésen?

Figyelt kérdés

Már többször rendeltem ezekről a helyekről termékeket, de többnyire rettentően rossz minőségűek voltak.

Halottam olyat, hogy amikor nyugatra gyártanak a kínaiak, akkor azokat a termékeket, amik nem mennek át a minőségi szűrőn itt adják el. Ez megmagyarázza, hogy miért tudnak ilyen olcsón árulni dolgokat. Igaz ez?



febr. 28. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Igen, lehetséges, hogy azok a termékek ezért ilyen gyenge minőségűek.
Nem, amit én rendeltem ezekről a helyekről, azok mind kíváló minőségűek voltak.
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Jah sort of meg cuttolták a middle mant így kevesebben rakjàk rá a profitot.
febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, azert mert direkt veszteseggel aruljak hogy kinyirjak a konkurenciat, aztan amikor a tobbiek elhullottak, szepen megemelik az arakat. Mindehhez a kinai allam hathatos tamogatasa is szukseges.
febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
nem csak olyan mennyiség van belőle hogy egyszerűen ennyi.
febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Kínában van minőségellenőrzés? Mármint valódi, nem csak az, hogy nyomunk rá egy "QC Passed" cimkét.
febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Én az aliexpressről tudok véleményt mondani.

Amit a magyar ár 10 százalékáért veszel az hulladék. Nem hiszem el hogy bárki is bedől annak hogy ennyiért minőséget kaphat.

Ami a magyar ár 60-80 százalékába kerül az már a legtöbb teljesen megfelelő minőségű.

Én sok játékot rendelek és meg vagyok vele elégedve. A választék miatt rendelek onnan. A fém autók gyönyörűek. A lego utánzatokban az tetszik hogy nem teljes mértékben másolják a legot hanem van benne saját innováció is.

febr. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Vannak silány termékek és teljesen jó minőségűek is. A Temu valóban veszteségesen működik, hogy be tudjon törni a piacra. A termékek amiket a hazai kereskedelemben kapsz viszonylag olcsón, jelentős részben Kínából származnak. Például konkrétan ugyanazt a cipőt árulják itthon többféle márkajelzéssel, különböző áron pozicionálva.
febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Nem.

Hanem rögtön a gyárból jön, nem megy még át más eladokon.

Ezért olcsó.

febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 hosszúhajú ***** válasza:
70%
egyáltalán nem. megmondom szerintem miért kizárt: kinéztem egy felsőt, volt 4 szín. mindegyik 56- ezer, az én színem leakciózva 1500 - oké, mondhatnánk, de másnap visszament az is 5-600 re és detto ugyanez minden termékkel 2-3 naponta szinte duplázodik, vagy harmadolódik mindegyik ára, jár körbe mint a vetésforgó. vannak ott 8 ezres ruhák, amik másnapra lemennek 1000-re és vissza. azért csinálják szerintem ilyen össze-vissza árforgóra, higy gyakran rendelj, mert sose tudd mikor lesz olcsó. ha a minőségellenőrzésen nem mentek át, hogy lehetnek 8 ezer forintos darabok is? tegnap rendeltem egy felsőt 1500-ért, már 2500 lett. ha rossz lenne a minőség, akkor mindig minden olcsó lenne, nem lennének éles kiugrások egyik napról a másikra.
márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Én vettem egy pár harisnyát tartóhoz.

640 Ft volt ingyenes szállítással.

Minőségben és anyagban is veri a 3-5ezer ft-os itthon kapható termékeket.

Itt inkább arról van szó, hogy kikerülöd a beszerzési láncot.

Nem kell kifizetés 3-4 ember hasznát mire hozzád kerül.

Vettem más fehérneműt is de azokat még nem próbáltam viszont ránézésre semmivel sem rosszabbak mint a boltban kaphatóak.

Elektromos,mexhanikus kütyüket inkább itthon veszek garancia miatt.

ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!