Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Temu és az Aliexpress azért...

A Temu és az Aliexpress azért ilyen olcsó, mert azokat a termékeket árulják amik nem mentek át a minőségellenőrzésen?

Figyelt kérdés

Már többször rendeltem ezekről a helyekről termékeket, de többnyire rettentően rossz minőségűek voltak.

Halottam olyat, hogy amikor nyugatra gyártanak a kínaiak, akkor azokat a termékeket, amik nem mennek át a minőségi szűrőn itt adják el. Ez megmagyarázza, hogy miért tudnak ilyen olcsón árulni dolgokat. Igaz ez?



febr. 28. 15:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem az Aliexpressen most vertek át, vagy csak hülye voltam mert szó szerint értelmeztem a leírtakat. Egy nyomatékkulcsot rendeltem néhány ezer forintért, gondoltam ennyiért a hülyének is megéri. Szépen le volt fényképezve a szerszám, le volt írva angolul, hogy nyomatékkulcs 5-20 Nm, stb.-stb. minden specifikációval. A dolog szépséghibája csak az, hogy a valóságban egy rápattintható adaptert rendeltem néhány ezer forintért, amit annyiért vagy olcsóbban bármelyik barkácsáruházban megkapok. Csak a termék színénél volt leírva, hogy itt bizony csupán egy adapterről van szó. Minden egyéb helyen a megrendelésnél is a teljes szerszám leírása szerepelt, fotókkal, specifikációval, beleértve a néhány vásárlói visszajelzést is, ahol a komplett szerszám fotóival illusztrálva dicsőítették a terméket.
ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!