Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi van ha nekem ez nem megy?

Mi van ha nekem ez nem megy?

Figyelt kérdés
Youtubon szoktam videókat nézni van már fent rengeteg pénzügyi tanácsadó vagy pénzügyekkel foglalkozó emberkék akár hobbiból akár befektetésből akár profik.Mind azt mondja olvasd el ezt meg azt a könyvet mert hogy ők elolvastak egy csomót és r9gtön okosabbak lettek és nyereséges befektetésekkel lettek gazdagabbak.De mi van ha elolvasok ilyen könyveket és semmilyen hatással nincs rám vagy éppen nem vagyok jó pénzügyben?

márc. 6. 00:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem könnyű tanácsot adni, mert minden ember más, mindenkinek más előzetes ismeret szintje van, máshonnan kell elkezdeni az építkezést, más stílus és módszer jön be.


Próbálj minél több forrást találni, minél több féle eltérő stílusú, megközelítésű könyvet, videót, egyebet fogyasztani, hogy megtaláld, mi az ami neked működik.

Például a Kiszámoló blogon nagyon sok alap szintű infót is megtalálsz, van az oldalon egy gyűjtés is ezekből csak keresgélni kell egy kicsit. Van egy jó YouTube videó sorozata is, ami sok hasznos tudást átad az alapoktól. Innen később könnyebb lehet tovább építkezni az ő és mások komolyabb írásaival is.


Az olvasási, jegyzetelési, információ rendezési módszereket is érdemes tanulmányozni, átgondolni. Például, amit #8 mondott.


Ne add fel, keresd a tudást és a fejlődés lehetőségét!

márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11/


Ránézek majd akkor a kiszámoló blogra

márc. 8. 23:07
 13/13 anonim ***** válasza:
A főoldalon nincs kint a linkje, de bármelyik cikkre kattintasz, jobb oldalt megtalálod a cikkgyűjteményt, onnan meg már megtalálod a főbb dolgokat és a YouTube videókat is.
márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!