Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Burger Kingben van egyenruha...

A Burger Kingben van egyenruha nadrág? Ha van, kötelező hordani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért kérdezem, mert jövőhétre behívtak interjúra, és érdekelne, van-e nekik egyenruha nadrágjuk. Nekem ebből problémám lenne, ha lenne és kötelező lenne hordani. Gondoltam először itt próbálkozok megtudni a választ, mert most telefonálni nem tudok, neten meg nem találtam semmit.


Köszönöm szépen előre a választ!



márc. 8. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kötelező az egységes megjelenés
márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jartal meg Burger Kingben kerdezo?
márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elvárt a fekete nadrág, de nem mindenhol kérik, hogy hord a cégnek a nadrágját, vannak helyek, ahol hordhatod a sajátodat. Az, hogy kötelező az egységes megjelenés, persze, alap és tudom, de pl. a KFC-ben kötelezően hordaniuk kell a dolgozóknak a cég által kiszabott nadrágot, sajátot Tilos, de a Pizza Hut-nál már nem kötelező, ott hordhatod a saját fekete nadrágodat. Ezért kérdeztem. :)
márc. 8. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És vajon egy ilyen alja melónál mi probléma lehet a céges ruhával? Ha már a pólót, meg a sapkát fel tudod venni, nadrágot miért nem? Csak jól jársz, hogy azt a bűzt ami a konyhán van, csak a bőröd veszi be, a saját ruhád nem
márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen, van, nekünk is összeszedték és elvitték tisztíttatni, egységes munkaruha sok helyen van.
márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!