Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted igaz e, és milyen...

Szerinted igaz e, és milyen mértékben, hogy a ruha teszi az embert? A kérdésre adható válaszok azt feltételezik, hogy öltözködés szempontjából közömbös a környezet. Tehát nincs kötelező dresskód (öltöny, egyenruha stb.)

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolja (munka, üzlet, utazás, ügyintézés) találkozasod alakulását a másik ember öltözködése, annak minősége?

2023. aug. 31. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Megfelelő határok között befolyásol de nem döntő
Döntően befolyásol
Legkisebb mértékben sem befolyásol
Más....
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Egy középvállalat beszerzője vagyok. Az értékesítő megjelenéséből, viselkedéséből következtetek a cégre. Túlnyomórészt bevált.
2023. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Engem alkalomhoz mérten döntően befolyásol!

Ez nálam azt jelenti, hogy egy (konkrét példa, megtörtént) főorvos a nyaralójában se fogadjon lyukas alsogatyában, szakadt trikóban.


Más saját példám. A kerületi rendőrség mellett mentem el kutya setáltatás után "majdnem susogos" szabadidőruhában.

A két "kapus" lekezelő ugyan igaz udvarias volt, de nem nagyon foglalkoztak velem különösebben.


Gondoltam ott is hagyom őket. Átöltöztem, indultam munkába, (normál de elegáns ruha, kicsit olyan hivatalos jellegű, tehát ing, stb. irodai) Ugyan az a két fickó egészen máshogy állt hozzám, lehetett érezni a közönyt de nem vállvonogatós stílusban adták elő és elindult az ügyintézés azonnal. Szerintem meg se ismertek. Részletek ebből a szempontból nem fontosak.


Ha bemész egy postára, majdnem mindegy, de egy irodaházban, építkezésen, műhelyben rögtön kategorizálva vagy az öltözködés alapján.


Az más kérdés ha kilog a kapanyél a szádból - onnan nem segít a ruha sem.

2023. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Le lehet pontozni, de bevált.
2023. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!