Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lakásvásárlásnál mennyit...

Lakásvásárlásnál mennyit lehet alkudni %-ban?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt mondját, adjak ajánlatot. De ha adok, nem jeleznek vissza hogy ők mennyit akarnak engedni.

Valamint ha úgy hirdetnek egy lakást hogy jelenleg is bérli valaki, az nem gyanús?


márc. 14. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Én általában 60 %-ot ajánlok. Kb. ez a nagykereskedelmi ár, 10-ből egynél bejön.


Minden ingatlanomat így vettem.

márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha normálisan van belőve az ár, akkor semmit. Én sem reagáltam olyan "ajánlatokra", ahol kapásból alkuval kezdtek. Így is eladtam két héten belül, mert reális volt a meghirdetett ár.
márc. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Maximum 100%-ot.
márc. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Ti-hu
márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2# és nem kevesellted akkor?

Csak mert ha rövid időn belül elkel, alku nélkül, akkor lehet hogy áron alul adtad el.

márc. 14. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha a tulaj hirdet, akkor megbeszéled vele és általában 5-10% körül lehet alkudni, attól függ, hogyan lőtte be az árat.

Ha ingatlanos hirdet, akkor pedig a hirdetés szövege és a képek alapján belövöd, hogy hol is van az ingatlan, majd elmégy és ha szerencséd van, nincs kizárólagos szerződése és az ingatlanos díját már is lealkudhatod.

márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Amennyit szeretnél, ez rajtad múlik.
márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!