Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha havi 80 ezer ft az otthoni...

Ha havi 80 ezer ft az otthoni élet érdemesebb lenne albérletbe menni?

Figyelt kérdés

Autó tankolása hogy munkába járjak 40 ezer anyeméknak meg 40 ezer mert ott lakok. Ez így havi 80k es akkor még 70km ert vezetek egy nap.

Ennyiből már Újpesten lehet bérelni egy lepukkant szobát mindenestül olyan 100 ezerből meg is van.

Okosabb lenne külön élni? Tusfurdo meg fogkrémen kívül eddigis magamnak vettem mindent tehát jelentős többlet költséget nem lenne


márc. 17. 00:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Eleg gaz is otthon lakni...
márc. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
hát ha 40 ezerből kaját se kaptál otthon akkor yess
márc. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Bérelj egy szobát és próbáld ki az önálló életet. Több szabadidőd lesz és talán tudsz másodállást vállalni.
márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

Autó helyett országbérlet, a fele megvan.

Csavard le a fűtést a szobádban, jövő téltől tizessel kevesebb.

Amúgy 100-ért max egy szobát bérelsz Budapesten, ha a rezsit is belevesszük. Azaz a fürdőt, konyhát, nappalit veled együtt használja a tulaj és ha van, a családja is, alkalmazkodnod kell hozzá.

márc. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
LoooL
márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
45%
Havi 80-ból sehol nem fogod kihozni az albérletet+rezsit. Én a helyedben inkább keresnék közelebbi melót, mert napi 70km-t ingázni elég gáz. Aztán gyűjtenék, hogy majd normálisan elköltözzek, saját kéglibe.
márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
44%
Ha megteheted menj külön, bérelj lakást. Én is eltengődt szülőkkel sokáig, de sokkal jobb külön élni. Szabadság érzés, nekem bármennyi pénzt megér.
márc. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Albérlet, ha még csak szoba is, 100-120 havonta rezsivel, erre jön a kaja, ami megint legalább 60-80 ezer min., utazás, mosószer, tisztítószer, jah és beteg se voltál....
márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
0%

Nem gáz otthon lakni! 15 évesen elkerültem koliba, diploma óta albérlet, és bizony hiányoznak azok az évek.


Nem érdemes elköltözni csak emiatt.

márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Sokan cikinek tartják a mamahotelt, pedig szerintem amíg nincs az embernek párja és nem alapít családot, addig teljesen logikus megoldás. Szerintem az a legnagyobb hülyeség, mikor az ember ugyanabban a városban megy albérletbe, mikor a szülőknél is elférne.

Én 20 éves korom óta dolgozom, otthon éltem anyámékkal egészen 32 éves koromig. A rezsibe és a kajába természetesen beszálltam, a ruhát, ilyesmit magamnak vettem és közben gyűjtögettem. Aztán 30 évesen megismertem a feleségemet, 2 évig még a szüleimnél laktunk, aztán vettünk saját lakást.

Ha dacból elmegyek albérletbe, még mindig nem volna lakásom.

márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!