Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Efo bejelentést lehet tenni...

Efo bejelentést lehet tenni számítógépen valahogy?

Figyelt kérdés

Telefonos alkalmazáson szoktam bejelenteni az alkalmi munkavállalókat, azonban csütörtök óta hibát ír az alkalmazás. Aznap azt mondták, hogy hamarosan javítják, de a mai napig nem történt meg.

Pénteken telefonon tettem bejelentést, viszont egy teljes óráig kellett csörgetni őket, mire felvették. Ma ugyanez... Nincs időm minden reggel erre.

Van valami online bejelentésre lehetőség?



márc. 25. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ÁNYK-n keresztül simán megy a bejelentés, csináld meg úgy.
márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Közben keresgéltem, találtam egy online nyomtatványkitöltőt is a neten, ott beadtam a mait.

márc. 25. 09:22
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, onyán is lehet.
márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi. ;)
márc. 25. 09:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem működik az app. Hol akad el? Lehet újra kéne telepíteni.
márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Állandóan egy hibaüzenetet ír ezzel a szöveggel, mikor a beküldésre nyomok:

javax.net.ssl.SSL.HandshakeException:java.security.cert. CertPathValidorException: Trust anchor for certification path not fund.


Passz, hogy mi ez. De egy ismerősömnek gépről se engedte se csütörtökön, se pénteken, se ma. Csütörtökön ugye jeleztem telefonon a hibát. Mondták tudnak róla, hamarosan javítják.

márc. 25. 15:34
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne jelents, amíg nem javítják. Nem hinném hogy a te dolgod a nyomozgatás.
márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még mindig rossz az app.
márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ios-en jól működik. Csak a google még nem hagyta jóvá a frissítést, azért nem megy androidon.
márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen sajnos még mindig rossz. Pont ma néztem rá, lehet-e frissítést letölteni, de valóban nem.

Olvastam ott két kommentet, hogy másnak sem működik továbbra sem.


Mindegy, az onyán jelentem addig a munkavállalókat míg nem javul meg.

márc. 28. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!