Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Efo bejelentést lehet tenni...

Efo bejelentést lehet tenni számítógépen valahogy?

Figyelt kérdés

Telefonos alkalmazáson szoktam bejelenteni az alkalmi munkavállalókat, azonban csütörtök óta hibát ír az alkalmazás. Aznap azt mondták, hogy hamarosan javítják, de a mai napig nem történt meg.

Pénteken telefonon tettem bejelentést, viszont egy teljes óráig kellett csörgetni őket, mire felvették. Ma ugyanez... Nincs időm minden reggel erre.

Van valami online bejelentésre lehetőség?



márc. 25. 09:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#7: Amúgy valóban nem a nyomozgatás a dolgom, de az az én dolgom lenne, ha meg büntetnek minket.
márc. 28. 16:49
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz bejelenteni akkor nincs bunti
márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért biztatsz bárkit is erre.

Lehet bejelentést tenni...

márc. 28. 20:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem boztatok. Csak azz mondom amit en csinalok
márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát hajrá! Én nem akarom, hogy engem kirúgjanak, mert egyszer kibukik a dolog.
márc. 28. 21:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Van négy mód bejelenteni. Abból egy félig nem működik. Ha megfognak, hogy nincs bejelentve ember, ezzel nem tudsz védekezni.
márc. 29. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#16: Ez pontosan így van!


Végre jött frissítés az alkalmazásra és használható.

ápr. 3. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!