Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2 felnőtt havi élelmiszer...

2 felnőtt havi élelmiszer (reggeli ebéd vacsora) költsége 40.000-42.000 Ft/hó. Sok ez?

Figyelt kérdés
márc. 29. 11:37
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
92%
Én egyedül élek, van hogy barátnőm itt van nálam, akkor nyilván kettőnkre fizetem a kaját és heti egyszer meglátogatom anyámékat és onnan is jön kaja. De összességében elmondható hogy egy személyre kell vásárolnom élelmiszert. Én nem tudom hogy ti hogyan csináljátok, de 40.000Ft két személyre nekem elképzelhetetlen. Én egyedül többet költök ennél, pedig én sem kaviárt reggelizek, ahogy azt egy előttem szóló írta. Sőt, én még csak nem is tartom a napi 3 étkezést, csak kétszer eszek egy nap. Szerintem ilyen kevés pénzből lehetetlen kiegyensúlyozott és egészséges étrendet követni egy személynek, nem hogy kettőnek. Vagy valamit nagyon elszámoltál vagy baromi egészségtelen étrendet követtek
márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
83%
Érthetetlen a kérdés, ez hogy történhet meg? Ez már rabszolgatartás. Évek alatt nem találtál semmi más lehetőséget?
márc. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%
Ezt rabszolgatartásnak, csicskáztatásnak hívják, ne keveredj bele ilyenbe, azonnal szállj ki ebből!
márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
66%
Ez itt ,ma, Magyarországon? Nem létezik..
márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
63%
Nem
márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
86%

"egyedülállónak aki nincs férjnél nincsenek gyermekei csak 1 szülővel él annak elég a havi 30.000 Ft kereset"


HA ennyiért jársz dolgozni, az NEM a munkálktató hibája, TE VAGY a hülye!

Ennél még a munkanélküli segély is több.


Meg olyan nincs, hogy más bérkategória vonatkozik az egyedülállókra, mint a családosokra. Egyébként az az EGY SZÜLÖ miért nem dolgozik?

márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
71%
Ez EGY felnöttnek EGY HETI kajájára elég, többre nem
márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
21%
Paraszt vállalkozó mezőgazdaságban dolgozol? Akkor ott hozzá jutsz zöldségekhez az meg nagy segítség.
márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

ez egy olyan bunkó munkáltató hogy a középkorú

nő arcát orvossal ráncosítatja szemei alá mély barázdákat csináltat

ÉS a paraszt férfi munkásokat az irodába a nő köré állitja azt leseik hogy milyen ráncos nem aludt az éjjel...

ez egy paraszt munkáltató

márc. 29. 12:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!